تبلیغات
سند هوا فضا تصویب شد
ارسال در: 1391/10/27-18:35
سند هوا فضا در بیست و هشتمین جلسه ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور که به ریاست دکتر محمدرضا مخبر دزفولی در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، به تصویب رسید.

سند هوا فضا در بیست و هشتمین جلسه ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور که به ریاست دکتر محمدرضا مخبر دزفولی در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، به تصویب رسید.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، در ابتدای این جلسه دکتر مخبر دزفولی با تبریک حلول ماه ربیع‌الاول، با اشاره به موضوع کانون‌های هماهنگی دانش و صنعت گفت: موضوع کانون‌های دانش و صنعت یکی از راهکارهای مهم برای تکمیل چرخه ایده تا تولید ثروت است.

وی ادامه داد: مشکل اصلی ارتباط صنعت با دانشگاه در تبدیل نمونه‌های تولید شده با تولید انبوه و تجاری است که باید رفع شود.

بررسی پیشنهادها درباره سند هوافضا و تصویب این سند

دکتر منصور کبگانیان قائم مقام ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور هم درباره دستور کار این جلسه گفت: امروز با حضور فعال اکثریت اعضا موضوع پیشنهادهای وزیر علوم و معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری پیرامون سند ملی هوافضای کشور مورد بررسی قرار گرفت و نهایتا این سند به تصویب رسید.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: با مشارکت فعال همه اعضای جلسه، این پیشنهادها مورد موشکافی قرار گرفت و پس از جمع‌بندی نهایی این سند برای ابلاغ به رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه خواهد شد.

دکتر کبگانیان ادامه داد: امیدواریم با ابلاغ این سند، بخش‌های مهم این حوزه مانند علوم و فنون، حمل و نقل، هوانوردی، نظامی و... دارای یک سند مهم کلان و بالادستی شده و با محوریت این سند همگرایی و هم‌افزایی بیشتری داشته باشند.

ادامه بررسی آئین‌نامه تشکیل و فعالیت کانون‌های هماهنگی صنعت و دانشگاه

عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در ادامه جلسه آیین‌نامه تشکیل و فعالیت کانون‌های هماهنگی صنعت و دانشگاه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: کلیات این آیین‌نامه در جلسه قبلی به تصویب رسیده بود و کارگروهی مامور بررسی جزئیات آن شده بود که اعضای جلسه نظرات خود را ارائه کردند و مقرر شد مجددا با حضور نماینده همه دستگاه‌ها در کارگروه مزبور این سند مورد بررسی نهایی قرار گیرد.

منبع :isna.ir
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید