تبلیغات
مسابقه عکاسی نجومی رصدخانه گرینویچ
ارسال در: 1391/11/08-15:55
آغاز مسابقه عکاسی نجومی رصد خانه گرینویچ

رصدخانه سلطنتی گرینویچ (Royal Observatory, Greenwich)، در سال ۱۶۷۵ توسط چارلز دوم افتتاح شد. نام گرینویچ بیشتر بخاطر نصف‌النهار مبدأ و ساعت هماهنگ جهانی معروف است اما این رصدخانه نقش مهمی در تاریخ نجوم داشته است. این مرکز در چهار سال گذشته، بهترین عکس‌های نجومی سال را در شاخه‌های مختلف انتخاب و معرفی می‌کند. در سال ۲۰۱۲ تعداد ۸۰۰ عکس از منجمین و عکاسان نجومی سراسر جهان دریافت شده و مورد داوری قرار گرفت. عکس‌ها در زیرشاخه‌های: زمین و فضا، منظومه شمسی ما، عمق فضا، عکاس نجومی جوان و جوایز ویژه معرفی می‌شوند. همچنین نمایشگاهی از آثار منتخب در این رصدخانه برگزار گردید.

چگونه در این مسابقه شرکت کنیم؟
  مسابقه سال 2013 این رصد خانه از هفته گذشته آغاز شده و تا 28 بهمن ماه ادامه دارد.برای شرکت در این مسابقه که به صورت رایگان انجام میشود باید عضو سایت فلیکر شوید. و پس از ارسال 4 عکس در صفحه خود عضو صفحه این رصد خانه در سایت فلیکر شوید.سپس عکسهای خود را به گروه اضافه نمایید.

 

منبع :skypix.org
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید