تبلیغات
آموزش سخنرانی برای ستاره شناسان
ارسال در: 1392/01/16-23:48
7 پیشنهاد ویزه برای ستاره‌شناسان در یک پادکست (فایل صوتی) تا بتوانند سخنرانی خود را موثرتر و بهتر بکنند.

از آنجایی که ستاره شناسان و منجمان بسیار علاقه‌مند هستند که به دیگران آموزش بدهند و از آنجایی که من نیز سالهاست که یک منجم هستم و در زمینه ستاره شناسی فعالیت دارم، به نظرم آمد که می‌توانم تجربیاتم را در این دو زمینه مشترک با یکدیگر یعنی ستاره شناسی و فن بیان بپیوند بزنم و در اختیار ستاره‌شناسان عزیزی که قصد ارائه مطلب دارند قرار بدهم.

در ادامه برای شما 4 محصول تدارک دیدم که امیدوارم مورد توجه شما عزیزان و دوستان من قرار بگیرد

پادکست (فایل صوتی) با عنوان «7 ایده بزرگ برای سخنرانی نجومی»

در این پادکست 12 دقیقه‌ای 7 ایده کاربردی و یک پیشنهاد را با شما در میان می‌گذارم تا بتوانید سخنرانی‌های نجومی خود را جذاب‌تر و موثرتر بکنید.

پادکست آموزش سخنرانی برای منجمانبرای دانلود اینجا کلیک کنید

دانلود 3 پاورپوینت آموزشی برای گرفتن ایده

در اینجا سه پاورپوینت آموزشی برای شما منجمان عزیز قرار دادم که از آنها ایده بگیرد (نه کپی کنید) و در سخنرانی‌های خود از ایده‌های آنها استفاده کنید. دقت کنید که پاورپوینت باید عکس محور باشد تا متن محور. هیچگاه متن سخنرانی خود را در پاورپوینت نیاورید....

برای دانلود اینجا کلیک کنید

اینفوگرافی نجومی

 

اینفوگرافیک‌ها یا تصاویر اطلاع رسان، تصاویری هستند که به اندازه یک دنیا کلمه با ما حرف می‌زنند. اما در بین نجومی‌ها جای آنها واقعاً خالی است. من چند اینفوگرافیک خود را برای شما در فایل ضمیمه قرار دادم که مطمئنم توجه شما را جلب خواهد کرد و البته خوشحال می‌شوم اگر بتوانید خودتان اینفوگرافیک بسازید.

برای دانلود اینجا کلیک کنید

ادامه مطلب را اینجا بخوانید

http://www.bahrampoor.com/Home.aspx

منبع :http://www.bahrampoor.com/Home.aspx
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید