تبلیغات
برگزاری یکصد و نوزدهمین نشست باشگاه نجوم اصفهان
ارسال در: 1392/01/20-08:40
یکصد و نوزدهمین نشست باشگاه نجوم اصفهان به همت مرکز آموزش نجوم ادیب در روز دوشنبه 26 فروردین ماه 1392 برگزار خواهد شد. این نشست که در آستانه دهمین سالگرد تاسیس باشگاه نجوم اصفهان برگزار می شود، تغییرات و تحولات عمده ای را در چگونگی اجرا و ارائه برنام

یکصد و نوزدهمین نشست باشگاه نجوم اصفهان به همت مرکز آموزش نجوم ادیب در روز دوشنبه 26 فروردین ماه 1392 برگزار خواهد شد. این نشست که در آستانه دهمین سالگرد تاسیس باشگاه نجوم اصفهان برگزار می شود، تغییرات و تحولات عمده ای را در چگونگی اجرا و ارائه برنامه ها در بر خواهد داشت.

در ابتدای یکصد و نوزدهمین نشست باشگاه نجوم اصفهان، محمدرضا رضایی، دبیر اجرایی باشگاه به ارائه سمیناری تحت عنوان "کیهان نورد شماره یک" می پردازد. وی در این سمینار که به مناسبت سالگرد پرواز یوری گاگارین، نخستین کیهان نورد جهان به فضا، اجرا می شود، به گوشه های مبهم و ناپیدای این سفر تاریخی خواهد پرداخت. سخنران بعدی این نشست، رضا ماه منظر از اعضای مرکز آموزش نجوم ادیب است که سمیناری با عنوان "اقیانوس های کیهانی" ارائه می کند. ماه منظر در این سخنرانی در تلاش است تا به بررسی تاریخچه یخ و آب در منظومه شمسی بپردازد. پس از ارائه سخنرانی های علمی، نوبت به اجرای بخش جدیدی با نام "باشگاه در وقت اضافه" می رسد. این بخش با اجرای خاطره بهی، دربرگیرنده قسمت های مختلف و متنوعی از جمله تازه های فضا و نجوم، معرفی کتاب، پدیده های آسمان و اخبار داخلی است که با سبک و اجرایی متفاوت ارائه می شود.

مسابقه "راه آسمان"، عنوان بخش جدید دیگری در نشست های باشگاه نجوم اصفهان است که در این بخش به اجرای مسابقه حضوری و آزمون دانسته های شرکت کنندگان در این مسابقه پرداخته می شود. قرعه کشی و اهدای جوایز پایان بخش نشست فروردین ماه 92 باشگاه نجوم اصفهان است. نشست 119 باشگاه نجوم اصفهان، از ساعت 17 الی 19 در سالن همایش های کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار می شود و ورود برای عموم آزاد و رایگان است.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید