تبلیغات
رصدخانه مهر
ارسال در: 1392/02/26-09:52
گروه نجوم بوشهر از سال 1383 با گذر زهره در همان سال به طور جدی شروع به کار کرد،گذر 83 به نوعی گذری خوش یمن بود که ستاره فعالیت های نجوم در بوشهر طلوع کرد.
گروه نجوم بوشهر از سال 1383 با گذر زهره در همان سال به طور جدی شروع به کار کرد،گذر 83 به نوعی گذری خوش یمن بود که ستاره فعالیت های نجوم در بوشهر طلوع کرد.


پیشگامان این عرصه جناب آقای کرمی که نتیجه سال ها فعالیت های خود در عرصه نجوم را با ساخت رصدخانه مهر بوشهر کامل کرد و همچنان پرانرژی و سرزنده به فعالیت های خود ادامه می دهد،مهندس عبدالرضا لاوری علاوه بر فعالیت های متعدد نجومی در زمینه های مختلف از جمله اختفا،استهلال... با تاسیس سایت هفت آسمان خلاء یک دایره المعارف نجومی را پر کرده است،آقایان داریوش پوربهی، عبدالرزاق ریشهری زاده، احمد گله گیرزاده و اصغر معروفی از عناصر کلیدی در شروع فعالیت ها در سال 1383 بودند پس از شروع فعالیت ها،سکان گروه را در دست گرفته و برنامه های متعددی را از جمله همایش ها، شب های رصدی متعدد به مناسبت های مختلف، برگزاری کلاس های آموزشی در پژوهشسرای شهید خوشبخت همواره ستاره نجوم بوشهر را روشن نگه داشتند.

آقایان:گیتی زاده،حسینی،خضری،ترکی،رستگار،جزایی و خانم ها:هاشمی نسب،پولادی،مهیمنی،انصاری،شباب بیشترین نقش را در پیشبرد فعالیت ها داشته اند.

از سال 1389 با تغییر و تحولات ایجاد شده در گروه،دوران جدید پر فروغ گروه نجوم بوشهر شروع شد و شرکت در ماراتن ها،همایش های کشوری،شرکت در برنامه های بین المللی صلح ستارگان از جمله این فعالیت ها بوده است.

رصدخانه مهر در همه ایام سال آماده پذیرایی از علاقه مندان به نجوم می باشد.
,وبگاه : http://www.liansky.ir
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید