تبلیغات
فراخوان مقاله چهارمین کنفرانس بین المللی اختفا و گرفت
ارسال در: 1392/03/29-14:12
چهارمین کنفرانس بین‌المللی اختفا و گرفت امسال در تاریخ ۲ آبان ماه ۱۳۹۲ (۲۴ اکتبر ۲۰۱۳) در تهران برگزار می‌شود. شکل برگزاری با هدف ارتقا سطح علمی-آموزشی این کنفرانسِ سالانه، تغییراتی را شاهد خواهد بود. امسال حضور اساتید شاخص، مقالات خارجی و حمایت مراک
چهارمین کنفرانس بین‌المللی اختفا و گرفت امسال در تاریخ ۲ آبان ماه ۱۳۹۲ (۲۴ اکتبر ۲۰۱۳) در تهران برگزار می‌شود. شکل برگزاری با هدف ارتقا سطح علمی-آموزشی این کنفرانسِ سالانه، تغییراتی را شاهد خواهد بود. امسال حضور اساتید شاخص، مقالات خارجی و حمایت مراکز مهم نجومی خارجی از جمله ویژگی‌های بارز این کنفرانس خواهد بود.
علاقمندان می‌توانند در خصوص محورهای اعلام شده‌ی کنفرانس و یا موارد مرتبط، مقالات خود را به زبان فارسی یا انگلیسی به صورت ایمیل به آدرسiotamiddleeast@yahoo.com تا تاریخ ۱۵ شهریور ماه ارسال کنند. این زمان تمدید نخواهد شد. مقاله‌ها به تشخیص داوران می‌تواند به صورت ارائه یا پوستر پذیرفته شوند. تعداد صفحات هر مقاله نباید بیشتر از ۵ صفحه باشد و الزاما چکیده‌ی مقاله باید به شکل انگلیسی همراه با مقاله ارسال گردد. کلیه‌ی مقاله ها باید به صورتword ارسال شود. در صورت استفاده از تصویر در مقالات لازم است تصاویر استفاده شده در مقاله به شکل جدای از مقاله و word نیز ارسال گردد. کلیه‌ی موارد مربوط به مقاله باید در قالب یک ایمیل و با نوشتن عنوان انگلیسی مقاله در قسمت Subject ایمیل، ارسال گردد. در صورت دریافت مقاله، یک ایمیل تایید دریافت برای نویسنده ارسال می‌شود. هر نویسنده حداکثر می‌تواند دو مقاله را ارسال نماید.
به دو نویسنده‌ی نخست هر مقاله‌ی ارائه شده به کنفرانس (به شکل پوستر یا سخنرانی) گواهی علمی از طرف IOTA/ME و حامیان علمی کنفرانس و همچنین با امضا دبیر علمی کنفرانس، ارائه خواهد شد. لازم به ذکر است اسامی مقالات پذیرفته شده در تاریخ ۲۵ شهریور ماه اعلام می شود.
 
منبع :iota-me.com
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید