تبلیغات
غرفه نجوم اسلامی در نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان
ارسال در: 1392/05/04-10:16
از آنجا که بیش از 260 آیه از آیات الهی به مباحث نجومی پرداخته ومباحث نجومی می تواند یکی از راههای شناخت عظمت خداوند قادر و توانا باشد.
از آنجا که بیش از 260 آیه از آیات الهی به مباحث نجومی پرداخته ومباحث نجومی می تواند یکی از راههای شناخت عظمت خداوند قادر و توانا باشد.لذا مرکز نجوم ادیب غرفه نجوم اسلامی را در دهمین نمایشگاه قرآن و عترت برپا نمود.این نمایشگاه از 29 تیر ماه آغاز بکار نموده و تا 7 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.تاکنون استقبال خوبی از غرفه این مرکز شده  است.لازم به توضیح است  میهمان ویژه روز شنبه(  5 مرداد ) غرفه ما آقای علیرضا بوژمهرانی  عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری  می باشند.شهروندان و علاقمندان به مبحث رویت هلال می توانند با حضور در غرفه مرکز نجوم سولات خود را از این بزرگوار بپرسند.

غرفه مرکز نجوم در سال میرداماد واقع می باشد.
منبع :adibcenter.com
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید