تبلیغات
فراخوان مقاله برای چهارمین کنفرانس بین المللی اختفا و گرفت
ارسال در: 1392/05/15-04:17
چهارمین کنفرانس بین‌المللی اختفا و گرفت در تاریخ ۲ آبان ماه ۱۳۹۲ (۲۴ اکتبر ۲۰۱۳) در تهران، ایران برگزار می‌شود. کنفرانس چهارم اختفا و گرفت در موضوعات: بررسی‌های فرانپتونی (TNOs)، اختفاهای نجومی (Occultations)، ستارگان متغیر (Variable Stars)، سیارات و

چهارمین کنفرانس بین‌المللی اختفا و گرفت در تاریخ ۲ آبان ماه ۱۳۹۲ (۲۴ اکتبر ۲۰۱۳) در تهران، ایران برگزار می‌شود. کنفرانس چهارم اختفا و گرفت در موضوعات: بررسی‌های فرانپتونی (TNOs)، اختفاهای نجومی (Occultations)، ستارگان متغیر (Variable Stars)، سیارات و منظومه‌های فراخورشیدی (Exoplanets)، رصدخانه‌های رباتیک و مجازی (Robotic and Virtual Observations)، طیف‌سنجی (Spectroscopy)، پردازش تصویر (Image Processing)، اخترزیست‌شناسی (Astrobiology)، و دیگر موضوعات مرتبط (And other related issues…) برگزار خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند مقالات خود را به یکی از زبان‌های فارسی یا انگلیسی تا تاریخ ۲۹ شهریورماه (۲۰ سپتامبر) - تاریخ غیرقابل تمدید - از طریق صفحه‌ی ثبت نام ارسال کنند. این مقاله‌ها به تشخیص کمیته علمی کنفرانس می‌تواند به صورت سخنرانی و یا پوستر در کنفرانس ارائه شوند ولی کلیه مقالات پذیرفته شده در کتاب علمی کنفرانس منتشر خواهند شد.

 

کمیته علمی کنفرانس:

آتیلا پرو (IOTA/ME President – دبیر کمیته)

دکتر رضا پژوهش (دانشگاه بیرجند و مشاور علمی IOTA/ME)

دکتر نادر حقیقی‌پور (دانشگاه Hawaii-Manoa، Institute for Astronomy & NASA Astrobiology Institute و مشاور علمی IOTA/ME)

دکتر راجر فرلت (Institut d'Astrophysique de Paris و مشاور علمی IOTA/ME)

هانس یواخیم بُده (IOTA/ES President)

امیر حسن زاده (ژئوفیزیک دانشگاه تهران و رئیس دپارتمان گرفت IOTA/ME)

کورش رکنی (سازمان فضایی ایران و مشاور ارشد IOTA/ME)

 

کمیته اجرایی کنفرانس:

محمد رضا شفیع زاده (مدیر کمیته)

سمیرا متانت (امور مالی)

فرشته معماریان

 

چند نکته:

۱. کلیه‌ی مقاله ها باید به هر دو صورتِ Word و PDF و به حالت یک فایل Zip در فرم ثبت نام پیوست شوند.

۲. حداکثر تعداد صفحات مقالات نباید بیش از ۵ صفحه باشند. فرمت مورد نظر کنفرانس را از برای مقالات به زبان فارسی از اینجا (Word) و اینجا (Pdf) و برای مقالات انگلیسی از اینجا (Word) و اینجا (Pdf) دانلود کنید.

۳. در صورت استفاده از تصویر در مقالات لازم است تصاویر استفاده شده در مقاله با فرمتTIFF  یا  JPEG به شکل جدای از مقاله نیز توسط صفحه ثبت مقاله‌ها ارسال گردد.

۴. هر نویسنده حداکثر می‌تواند با سه مقاله در کنفرانس شرکت نماید.

۵. در صورت پذیرفته شدن مقاله، حداکثر تا تاریخ ۸ مهرماه (۳۰ سپتامبر) به نویسندگان از طریق ایمیل اطلاع داده می‌شود.

۶. حداکثر به دو نفر نخست نویسندگان هر مقاله‌ی ارائه شده در کنفرانس (سخنرانی و پوستر) گواهی ارائه مقاله در کنفرانس اعطا خواهد شد.

۷. یکی از نویسندگان هر مقاله‌ی پذیرفته شده در کنفرانس که به شکل سخنرانی آنرا ارائه خواهد کرد، می‌تواند به شکل رایگان در این کنفرانس شرکت کند و یکی از نویسندگان مقاله‌هایی که برای ارائه به شکل پوستر در نظر گرفته شده‌اند با ۵۰ درصد تخفیف می‌تواند در کنفرانس حضور یابد.

۸. خلاصه‌ی از مقالات پذیرفته شده به صورت سخنرانی یا پوستر به صورت دوزبانه (فارسی و انگلیسی) در JOE منتشر خواهد شد.

۹. کمیته علمی کنفرانس تلاش خواهد نمود مقالات پذیرفته شده را پس از برگزاری کنفرانس در یکی از نشریات مناسب بین‌المللی منتشر نماید.

۱۰. کمیته برگزاری کنفرانس، جهت مهمانان خارجی، کلیه‌ی هزینه‌های مربوط به هتل، غذا، ایاب و ذهاب داخل ایران را برای یک نفر از نویسندگان هر مقاله که جهت سخنرانی حضوری در کنفرانس پذیرفته شده را برای حداکثر ۱ روز و یک شب به صورت رایگان تامین می‌کند. مابقی نویسندگان هر مقاله لازم است جهت حضور در ایران و هزینه های مربوطه از طریق ایمیل با کمیته برگزاری کنفرانس تماس بگیرند.

 

چهارمین کنفرانس بین‌المللی اختفا و گرفت از طرف IOTA/ME و با حمایت سازمان فضایی ایران و IAU OAD برگزار می‌شود. حامیان رسانه‌ای این کنفرانس وبگاه آسمان پارس  Parssky.com و فروم آوا استار forum.avastarco.com هستند.

 

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و پرسش در خصوص کنفرانس با ایمیل info@iota-me.com مکاتبه نمایید.

منبع :iota-me.com
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید