تبلیغات
نمایشگاه عکس و نقاشی جادوی شب
ارسال در: 1392/05/30-09:21
نمایشگاه عکس و نقاشی جادوی شب آثار مرتضی مرادلی و اوین حمیدی با موضوع عکاسی و نقاشی  نجومی در برج میلاد برگزار میشود.

بسمه تعالی

نمایشگاه عکس و نقاشی جادوی شب آثار مرتضی مرادلی و اوین حمیدی با موضوع عکاسی و نقاشی  نجومی در برج میلاد برگزار میشود.

تهران پنج شنبه 14 شهریورتا28شهریور 1392

نمایشگاه جادوی شب

با موضوع عکاسی و نقاشی  نجومی در برج میلاد

با تلاش آقای مرتضی مرادلی و خانم اوین حمیدی، نخستین نمایشگاه نقاشی وعکاسی نجومی با همکاری باشگاه نجوم برج میلاد با نام  جادوی شب  در رواق هنری تهران برج میلاد در مراسم افتتاحیه  پنج شنبه 14 شهریور ساعت 18-22  دایر خواهد بود.

در این  نمایشگاه از تلفیق اجرام اعماق آسمان و مناظر زیبا ، بکر و سمبلیک  زمینی ترکیبی بوجود آمده است که بتوانیم آنچه در آسمانها با چشم نادیدنی است را به تصویر درآوریم و در کنار عکسهای  نجومی  آن بخش از زیبای های  زمینی  واجرام  اعماق آسمان که در شب  پنهان مانده است را در هم بیامیزیم و سبکی نوین از نقاشی نجومی را  که  ترکیبی از سبکهای رئال  و مدرن  است را بسازیم  تا این  زیبایهای  نهفته  در جهان هستی را به تصویر بکشیم که برای اولین بار در ایران به نمایش در خواهد آمد. لذا از کلیه علاقمندان  دعوت  به عمل  می آوریم  تا در  نمایشگاه  و مراسم  افتتاحیه شرکت به عمل آورند . 

مرتضی مرادلی

منبع :Skypix.org
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید