تبلیغات
در این شب ها داستان حیات به روایت بابک امین تفرشی
ارسال در: 1392/06/12-19:09
نهمین قسمت از ویدیو کست در این شب ها منتشر شد.

پوریا ناظمی

نهمین قسمت از ویدیو کست در این شب ها منتشر شد.

بخش اصلی این قسمت به مرور داستانی اختصاص دارد که هفته گذشته توجهات زیادی را به خود جلب کرد و آن زمانی بود که محققان اعلام کردند با بررسی دقیق شهاب ستگ های مریخی نشانه هایی یافته اند که امکان آغاز شدن حیات در مریخ به جای زمین را تقویت می کند. 

به همین مناسبت بابک امین تفرشی، روزنامه نگار علمی برجسته کشورمان و همچنین یکی از طراحان برنامه ویدیو کست در این شب ها، در گزارشی دقیق این داستان را دنبال کرده و داستان حیات و انتقال احتمالی آن را در طول تاریخ منظومه شمسی و در کنار تحول سیاره های مریخ و زمین بازگو می کند. وی در این گزارش شما را به سفری در طول تاریخ خانواده خورشیدی ما می برد. 

در ادامه این قسمت همچنین با صدای دکتر فیروز نادری، مدیر کاوش های منظومه شمسی جی پی ال در ناسا، با نحوه انجام ماموریت بازگرداندن ذرات مریخ به زمین آشنا می شوید.

به طور معمول این برنامه را می توانید در این نشانی در یوتیوب، در این نشانی در آپارات ببینید و یا فایل آن را از مدیا فایر در این نشانی دانلود کنید. همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت کانوت نسخه کم حجم تر فایل ها را نیز تهیه کنید.

.

همچنین می توانید صفحه ما در فیس بوک را نیز دنبال کنید.

http://pourianazemi.com

منبع :http://pourianazemi.com/
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید