تبلیغات
نمایشگاه عکاسی و نقاشی نجومی جادوی شب تمدید شد
ارسال در: 1392/07/02-11:32
با توجه به استقبال خوب شهروندان محترم ، نمایشگاه عکاسی و نقاشی نجومی جادوی شب در گالری هنری سازه راس برج میلاد  تا 10 مهر 1392  تمدید شد .

با توجه به استقبال خوب شهروندان محترم ، نمایشگاه عکاسی و نقاشی نجومی جادوی شب در گالری هنری سازه راس برج میلاد  تا 10 مهر 1392  تمدید شد .

 در نمایشگاه عکاسی و نقاشی نجومی جادوی شب 25 تابلوی عکس در ابعاد  70*100 به نمایش درآمده است که هر کدام در یک نقطه از ایران تهیه شده است و بازگو کننده زیبا ی های پنهان نهفته در آسمان شب است و همچنین تصاویر و رخدادهای نجومی همچون شبهای بارش شهاب ، مقارنه ماه و مشتری ، نمایش صورتهای فلکی و همچنین کهکشان راه شیری و مقارنه سیارات با صورتهای فلکی با تصاویر زمینی که بیشتر در مناطق تاریک و طبیعتهای بکر و منحصر بفرد ایران تهیه شده است که با تکنیکهای مختلف عکاسی و همچنین عکاسی نجومی مانند تکنیک رد ستارگان ، تک فریم و پاناراما در کنار نورپردازی های ویژه ای که بر نماین کردن مناظر زمینی بکار رفته است.
در کنار آثار عکاسی شاهد 10 تابلوی نقاشی نجومی که بر پایه علم نجوم به تصویر کشیده شده است که از تلفیق تصایر زمینی و سمبلهای ایرانی همچون شهر باستانی بم و بنای تاریخی پاسارگاد گرفته تا سمبلهای باستانی نجومی جهانی همچون استون هنج را در آثار نقاشی مشاهده می کنیم که با مناظر آسمانی و نجومی و تصاویر تلسکوپی و اعماق آسمان تلفیق شده است و نکته قابل توجه در نقاشی های نجومی دقت در رنگ ستاره ها و همچنین قدر ستاره ها که همانا معیار روشنای ستارگان می باشد ، رعایت شده است و نمایش همزمان تصویر صورت فلکی همراه با تصایر اعماق آسمان و تلسکوپی آن صورت فلکی همچون سحابی ها می باشد.که دیدن این تصاویر برای بینندگان  لذت بخش بوده و با گوشه ای از این عظمت کیهانی آشنا می شوند  . 
از کلیه علاقه مندان به نجوم و عکاسی و نقاشی برای دیدن نمایشگاه تا 10 مهر دعوت به عمل می آوریم
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید