تبلیغات
سفری جذاب به کهکشان با نقشه تعاملی 100 هزار ستاره
ارسال در: 1392/07/28-09:01
محققان یک نقشه تعاملی از فضا تهیه کرده‌اند که امکان مشاهده جزئیات دقیقی از کهکشان راه شیری و صفحات کیهانی را برای کاربر فراهم می کند.

محققان یک نقشه تعاملی از فضا تهیه کرده‌اند که امکان مشاهده جزئیات دقیقی از کهکشان راه شیری و صفحات کیهانی را برای کاربر فراهم می کند.

 این نقشه تعاملی 100 هزار ستاره (100,000Stars) نام دارد که سفری دیدنی و جذاب را در سراسر کهکشان راه شیری امکانپذیر می‌کند؛ در این سفر مجازی جزئیات خیره‌کننده گرافیکی از صفحات کیهانی و کهکشان که منزلگاه 400 میلیارد ستاره هستند، ارائه می‌شوند.

برای تهیه این نقشه، گوگل از تصاویر و داده های منابع مختلف از جمله ناسا و آژانس فضایی اروپا (ESA)‌ استفاده کرده است.

با زوم کردن بر روی نقشه، جزئیات کاملی از 100 هزار ستاره نزدیک به خورشید قابل مشاهده خواهند بود و با خارج شدن از حالت زوم، تصویر خیره کننده‌یی از صفحات کیهانی و کهکشان راه شیری پیش روی بیننده قرار می‌گیرد.

با کلیک بر روی هر ستاره، نام آن به همراه تصویر دیجیتال و جزئیات بیشتری از ستارگان اطراف نشان داده می‌شود و با انتخاب یک موسیقی مناسب، این سفر فضایی مجازی در طول کهکشان راه شیری برای کاربر جذاب تر می‌شود.

گوگل پیش از این نیز نقشه‌هایی از سطح مریخ و ماه تهیه کرده و در اختیار کاربران قرار داده بود.

منبع :isna.ir
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید