تبلیغات
IOTA/ME عضو ناپیوسته می‌پذیرد
ارسال در: 1392/08/20-08:41
قسمت خاورمیانه‌ای مجمع جهانی زمان‌سنجی اختفاهای نجومی (IOTA/ME) در آغاز چهارمین سال فعالیت، در دپارتمان‌های گرفت، و اختفا و بررسی‌های فرانپتونی،‌ عضو ناپیوسته می‌پذیرد.
 
قسمت خاورمیانه‌ای مجمع جهانی زمان‌سنجی اختفاهای نجومی (IOTA/ME) در آغاز چهارمین سال فعالیت، در دپارتمان‌های گرفت، و اختفا و بررسی‌های فرانپتونی،‌ عضو ناپیوسته می‌پذیرد.
 
عضویت ناپیوسته: افرادی که پس از واریز حق عضویت و تکمیل فرم عضویت برای یک دوره آموزشی به مدت ۹ ماه پذیرفته می‌شوند. این اشخاص پس از پایان مدت عضویت ناپیوسته، در صورت کسب حدنصاب لازم و تایید ریاست هر یک از دپارتمان‌های مورد نظر، می‌تواند به عنوان عضو پیوسته برای مدت دوسال پذیرفته شوند.
 
برنامه کاری اعضا ناپیوسته: آغاز دوره از تاریخ ۱۵ آذرماه می‌باشد. در مدت ۶ ماه دو کارگاه یک روزه برای آموزش حضوری برگزار خواهد شد و همچنین از طریق اینترنت به صورت گروهی و انفرادی آموزش‌ها دنبال خواهد شد. پس از دوره ۶ ماهه یک پروژه را اجرا و در پایان مدت عضویت نتایج آنرا به صورت سخنرانی کوتاه در حضور مربیان ارائه خواهند داد. همچنین اعضا ناپیوسته به صورت گروهی از محل رصدخانه سازمان فضایی ایران بازدید و آموزش‌هایی در خصوص نحوه استفاده از ابزار آموزش خواهند دید.
 
نکات: زمان برگزاری کارگاه‌ها براساس رای اکثریت اعضا خواهد بود و عدم حضور در هر یک از کارگاه‌ها و بازدید از رصدخانه به حذف از دوره آموزشی منجر خواهد شد - باتوجه به اینکه برخی آموزش‌ها و پیگیری‌ها از طریق اینترنت انجام می‌شود، دسترسی به اینترنت (با سرعت مناسب) الزامی است - در پایان مدت عضویت ناپیوسته یک گواهی داخلی IOTA/ME با ذکر موارد مورد آموزش و مدت آن به افرادی که موفق به پایان دوره شوند ارائه خواهد شد.
 
شرایط، زمان و نحوه ثبت نام: اشخاصی که درای حداقل سن ۱۸ سال، داشتن حداقل اطلاعات نجومی (در حد نجوم مقدماتی) و حداقل مدرک دیپلم هستند، می‌توانند به عضویت ناپیوسته IOTA/ME پذیرفته شوند. زمان ثبت نام تا پایان روز ۱۴ آذرماه می‌باشد و قابل تمدید نیست. در صورتی که شرایط فوق را دارید، با پرکردن فرم عضویت و ارائه عکس پرسنلی به همره واریز مبلغ ۹۰ هزار تومان می‌توانید به عضویت ناپیوسته IOTA/ME پذیرفته شوید. اشخاصی که در مدرسه تابستانی نجوم و یا کنفرانس‌های سالانه IOTA/ME شرکت داشته‌اند، می‌توانند مبلغ ۸۰ هزار تومان پرداخت کنند و کاملاً در اولویت پذیرش به عنوان عضو ناپیوسته هستند.
مدارک (فرم‌عضویت+عکس+فیش واریزی) را به آدرس ایمیل iotamiddleeast@yahoo.com با Subject: IOTA/ME Membership2013 ارسال کنید.
شماره حساب پاسارگاد: 3910.8000.11333960.1
شماره کارت پاسارگاد: 5022291026404275
بنام: سمیرا متانت
 
تذکر مهم: اشخاصی که دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیک هستند و سابقه فعالیت در حیطه‌های مورد فعالیت IOTA/ME را داشته‌اند و یا اشخاصی که باموفقیت مدرسه تابستانی و آکادمی زمستانی IOTA/ME را گذرانده‌اند، می‌توانند با ارسال یک ایمیل حداکثر تا تاریخ ۱۴ آذرماه، درخواست عضویت پیوسته نمایند.
 
 
منبع :iota-me.com
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید