تبلیغات
شانس خود را برای نامگذاری یک سیارک امتحان کنید
ارسال در: 1392/08/26-14:51
انجمن مشورتی نسل فضا (SGAC) در فراخوانی، از کلیه علاقمندانی که مایل به مشارکت در نامگذاری یکی از سیارک*های نزدیک زمین که اخیرا کشف شده است، هستند، دعوت به همکاری کرد.
به یک اسم جهت نامگذاری سیارک نیازمندیم!

انجمن مشورتی نسل فضا (SGAC) در فراخوانی، از کلیه علاقمندانی که مایل به مشارکت در نامگذاری یکی از سیارک*های نزدیک زمین که اخیرا کشف شده است، هستند، دعوت به همکاری کرد.
انجمن مشورتی نسل فضا با همکاری گروه پژوهشی اجرام نزدیک زمین (NEO) و مرکز سیاره*های کوچک (MPC)،* این امکان را برای مردم عادی فراهم کرده است تا با ارائه پیشنهادات خود، تا تاریخ 9 آذر 1392، شانس خود را در نامگذاری یک سیارک امتحان کنند.
در این فراخوان هیچ محدودیت سنی وجود ندارد و علاقمندان لازم است با مراجعه به نشانی www.spacegeneration.org/name و پرکردن فرم مربوطه، واژه پیشنهادی خود را برای نامگذاری سیارک، به اسم خود ثبت کنند. در این فرم، لازم است ابتدا، نام، سن، کشور و نشانی الکترونیکی خود را وارد کرده و سپس واژه پیشنهادی خود را برای نامگذاری سیارک وارد کنید و در بخش بعدی، حداکثر در 50 کلمه به زبان انگلیسی، درباره واژه ای که پیشنهاد داده*اید، توضیح دهید.
تمامی پیشنهادات پس از اتمام مهلت تعیین شده، بررسی می*شود و بهترین نام انتخاب خواهد شد.
انجمن مشورتی نسل فضا، نهادی بین*المللی است که از سال 1999 زیر نظر دفتر امور فضایی سازمان ملل متحد به فعالیت می*پردازد. هدف اصلی این انجمن، مشارکت جوانان در برنامه*های فضایی و استفاده از ایده*های آنان برای ساختن یک زمین بهتر است. برای ارتباط و عضویت در انجمن مشورتی نسل فضا می*توانید، با صفورا تنباکویی و محمدرضا رضایی، نمایندگان این انجمن در ایران، از طریق ایمیل*های (yasiastro@spacegeneration.org) و (m.rezaei@spacegeneration.org) در تماس باشید.
منبع :www.spacegeneration.org
نظرات ارسالی:
 
پبس
1392/08/28   6:51:00 PM
آرسیستال

مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید