تبلیغات
اعطای جایزه «بیرونی»‌ به برترین دانشجوی ایرانی رشته فیزیک در امریکا
ارسال در: 1392/09/04-10:48
شاخه فیزیک‌دانان ایرانی انجمن فیزیک امریکا (IrAP) جایزه «بیرونی»‌ را به یک دانشجوی ایرانی (یا ایرانی‌تبار)‌ در حال تحصیل در رشته‌ فیزیک در امریکا اعطا می‌کند.

شاخه فیزیک‌دانان ایرانی انجمن فیزیک امریکا (IrAP) جایزه «بیرونی»‌ را به یک دانشجوی ایرانی (یا ایرانی‌تبار)‌ در حال تحصیل در رشته‌ فیزیک در امریکا اعطا می‌کند. این جایزه در گردهمایی ماه مارس 2014 انجمن فیزیک امریکا در دنور کلورادو به برنده اهدا خواهد شد.

نخستین جایزه شبکه فیزیکدانان ایرانی آمریکایی در سال 2012 به رامیس موثق، دانشجوی ایرانی دانشگاه MIT و دومین جایزه در سال میلادی جاری به دکتر سید حسین موسوی از دانشکده فیزیک دانشگاه تگزاس در آستین اعطا شد.

به گفته اعضای کمیته انتخاب برنده جایزه «بیرونی»، اغلب نامزدهای دریافت جایزه دانشجویانی بوده اند که بخشی از تحصیلات خود را در ایران پشت سرگذاشته و همه آنها پایه علمی محکم و درک خوبی از علوم بنیادی داشته اند که توان آنها را برای بنای آینده علمی روشن نشان می‌دهد.

منبع :isna.ir
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید