تبلیغات
در این شب ها – به پیشواز آیسان با بابک امین تفرشی
ارسال در: 1392/09/05-10:36
دنباله دار آیسان از حدود یک سال قبل نه تنها مورد توجه علاقه مندان ستاره شناسی و پدیده های نجومی قرار گرفته که به موضوع داغی برای رسانه ها بدل شده است.

دنباله دار آیسان از حدود یک سال قبل نه تنها مورد توجه علاقه مندان ستاره شناسی و پدیده های نجومی قرار گرفته که به موضوع داغی برای رسانه ها بدل شده است. اینک زمان موعود نزدیک می شود، آیا این دنباله دار خواهد توانست از حضیض  و ملاقات نزدیک خود با خورشید جان سالم به در به ببرد و نمایشی خیره کننده در آسمان صبحگاهی ایجاد کند؟   برای پاسخ قطعی به این پرسش باید منتظر ماند اما در برنامه این هفته در این شب ها بابک امین تفرشی به بررسی این دنباله دار پرداخته و سناریوهای مختلفی که برای آن ممکن است رخ دهد را مورد بررسی قرار داده است.

اپیزود دوازدهم در این شب ها را می توانید در این نشانی در یوتیوب مشاهده کنید و یا در این نشانی در وب سایت آپارات ببیند. همچنین می توانید فایل آن را از سایت مدیا فایر در اینجا دانلود کنید. ضمن اینکه از طریق وب سایت کانوت و همچنین کلوپ آوااستار هم می توانید این برنامه را دنبال نمایید. صفحه این برنامه در فیس بوک در این نشانی است. 

http://pourianazemi.com

منبع :http://pourianazemi.com/
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید