تبلیغات
گزارشی از نخستین باشگاه رویت هلال
ارسال در: 1392/10/09-00:12
علی ابراهیمی سراجی

نخستین باشگاه رویت هلال در جمع صمیمی اساتید و رصدگران باسابقه ی رویت هلال از ساعت 16 در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران آغاز شد. ابتدا مهندس ثامنی مدیریت محترم مرکز علوم و ستاره شناسی و از رصدگران باسابقه ی رویت هلال به بیان اهداف باشگاه رویت هلال پرداختند و نظرات مختلف حاضرین را در مورد نحوه ی برگزاری باشگاه و تصمیمات سازنده در آینده جویا شدند. سپس مهندس سید محسن قاضی میرسعید رکورددار جهانی رویت هلال به بیان نظرات خود در مورد وضعیت جاری رویت هلال و لزوم برگزاری چنین نشست ها و تصمیمات سازنده در آینده پرداختند.
در ادامه ی باشگاه آقای ابراهیمی از رصدگران رویت هلال به ارائه گزارشی از رویت هلال صفر 1435 و رکوردشکنی های انجام شده و همچنین دستاوردهای سفر گروه اعزامی به استان کرمان پرداختند و سخنرانی پایانی را استاد ارجمند جناب آقای صیاد انجام دادند که به بررسی رویت پذیری هلال ربیع الاول 1436 با استفاده از روش گروه 70 نقطه ای اختصاص داشت.
نخستین باشگاه رویت هلال با جمعی صمیمی به علت وجود مباحث مختلف علمی و بیان نظرات حالت مباحثه پیدا کرده بود و تا ساعت 20:30 به طول انجامید و سپس با گرفتن عکس های یادگاری به پایان رسید.
در این باشگاه طی مشورت های انجام شده تصمیماتی در مورد زمان و نحوه ی برگزاری باشگاه گرفته شد و باشگاه به صورت ماهانه ادامه خواهد یافت که سایر موارد در آینده ای نزدیک به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.
در پایان چند عکس از برنامه را ملاحظه می فرمایید.نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید