تبلیغات
دومین باشگاه رویت هلال ماه
ارسال در: 1392/10/30-10:56
دومین باشگاه رویت هلال ماه روز پنجشنبه در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود
روز پنجشنبه در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود:
دومین نشست علمی باشگاه رویت هلال ماه روز پنجشنبه سوم بهمن ماه92 در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران مهدی ثامنی مدیر مرکز علوم با بیان این مطلب گفت: دومین نشست علمی باشگاه رویت هلال روز پنجشنبه سوم بهمن ماه سال جاری از ساعت16الی 18 در تالار کهکشان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود.
مدیر مرکز علوم خاطرنشان کرد: اخبار و گزارشی از رویت هلال در دیماه 92 توسط علی ابراهیمی سراجی(کارشناس نجوم و مسئول باشگاه رویت) به علاقمندان ارائه می شود.
وضعیت رویت پذیری هلال ماه ربیع الثانی 1435 در ایران توسط استاد محمدرضا صیاد (پژوهشگر برجسته رویت هلال) بررسی خواهد شد.
در این همایش سید محسن قاضی میرسعید(رکورددار جهانی رویت هلال ماه جوان) سخنرانی خود را با موضوع تجارب رصدی در رویت هلال های جوان با چشم غیرمسلح به مخاطبان برنامه ارائه خواهد داد
هواشناسی رویت هلال در بهمن 92 نیز توسط سیامک نیک طلب(کارشناس ارشد هواشناسی) بررسی خواهد شد.
ثامنی افزود: باشگاه رویت هلال ماه (اولین پنجشنبه بعد از ماه کامل در کشور) هر ماه در تالار کهکشان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود.
وی در پایان عنوان کرد: شرکت در این نشست علمی برای عموم آزاد است. علاقه مندان می توانند جهت حضور در این برنامه به مرکز علوم و ستاره شناسی تهران واقع در میــدان قدس- خیابان دزاشیب-خیابان عمار-کوی شهید صالحی(عرفات)- شمارۀ 22مراجعه کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://sactehran.ir مراجعه فرمایند و یا با شماره تلفنهای 22293280،22805006،22292246(داخلی 104) تماس بگیرند.
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید