تبلیغات
یکصدوبیست و هشتمین نشست باشگاه نجوم اصفهان
ارسال در: 1392/10/30-11:18
در یکصدوبیست و هشتمین نشست باشگاه نجوم اصفهان، پنجره ها رو به زمین گشوده می شوند.
یکصدوبیست و هشتمین نشست باشگاه نجوم اصفهان به همت مرکز آموزش نجوم ادیب، روز دوشنبه 30 دی ماه 1392 از ساعت 16 الی 18 در کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار خواهد شد.
در این نشست، عطا مقتدری، عکاس آسمان شب پیرامون جذاب ترین سوژه های عکاسی نجومی در فصل زمستان به سخنرانی خواهد پرداخت. مقتدری در سخنرانی خود درباره لزوم عکاسی نجومی در فصل زمستان به همراه سوژه هایی که در آسمان این فصل می تواند برای منجمان جالب باشد توضیحاتی ارائه می کند.
در میزگرد باشگاه نجوم دی ماه اصفهان، مروری بر مهم ترین رویدادهای نجومی و فضایی در سال 2013 خواهد شد. شرکت کنندگان در این میزگرد، فاطمه جنگجو و مهتاب شفیعی از اعضای گروه رصدی دلفین وابسته به مرکز آموزش نجوم ادیب هستند. بررسی آخرین اکتشافات فضایی در منظومه شمسی به همراه معرفی مهم ترین رخدادهای نجومی در سال 2013، محورهای اصلی این میزگرد را تشکیل می دهند.
به روز باشیم، عنوان بخش بعدی باشگاه نجوم اصفهان است که شامل ارائه آخرین اخبار دنیای ستاره شناسی و فضا و نیز گزارش های ویژه رصدی خواهد بود.همچنین برپایی نمایشگاهی از تصاویر زمین از فضا به همراه نمایش پیام تعدادی از فضانوردان از احساس خود هنگام دیدن زمین در سفر فضایی خود در قالب پروژه پنجره ای رو به زمین، از برنامه های جنبی نشست دی ماه باشگاه نجوم اصفهان است. این پروژه یکی از زیرمجموعه های برنامه صلح ستارگان است. و هدف از آن اشاعه صلح و دوستی در میان ساکنان زمین است. اصفهان پس از تبریز، دومین شهری در ایران است که به اجرای این پروژه می پردازد. این مجموعه تصاویر پس از باشگاه نجوم دی ماه اصفهان، به مدت یک ماه در مرکز آموزش نجوم ادیب جهت بازدید گروه های دانش آموزی, به نمایش در خواهد آمد.
برگزاری مسابقه پیامکی، قرعه کشی و اهدای جوایز از دیگر بخش های درنظر گرفته شده در یکصدو بیست و هشتمین نشست باشگاه نجوم اصفهان است.
شرکت در برنامه های باشگاه نجوم اصفهان برای عمومی علاقمندان، آزاد و رایگان است.
نشانی: اصفهان، میدان امام حسین (ره)، خیابان باغ گلدسته، تالار همایش های کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید