تبلیغات
گزارش ۵۰ اُمین باشگاه آیاز بمناسبت شب یلدا
ارسال در: 1392/11/01-13:15
پنجاهمین باشگاه آیاز به مناسبت شب یلدا با شکوه هرچه تمام تر در روز جمعه مورخه ۲۹ آذر ماه ۹۲ در سالن مفاخر برگزار شد و هر یک از بخش های این برنامه با حضور گرم اعضای محترم انجمن نجوم آیاز اجرا گردید. در ادامه به گزارش بخش های مختلف این برنامه می‌پردازی
طبق برنامه اعلام شده از ساعت ۱۳ الی ۱۵ با وجود سرمای هوا و حضور گرم اعضای محترم آیاز، رصد عمومی در محوطه پارک مفاخر برای حضار با موضوع رصد خورشید برگزار شد و توضیحاتی در این باب توسط سرکار خانم خوشرنگ باف و آقای جعفر اسحقی خدمت علاقمندان ارائه گردید.

از ساعت ۱۵ به بعد که درب سالن باز شد فرایند پذیرش علاقمندان صورت گرفته و از راس ساعت ۱۵:۲۰ پنجاهمین باشگاه ماهانه آیاز به مناسبت شب یلدا آغاز گردید. نخست سرکار خانم فخیمی جدید ترین اخبار و تازه های نجومی را همراه با رویدادهای رصدی دی ماه خدمت علاقمندان و حضار ارائه و اعلام فرمودند.

پس از آن جناب آقای مهدی غفار زاده مطالب خود را در رابطه با توضیح علمی شب یلدا و نقطه انقلاب زمستانی خدمت حضار و علاقمندان ارائه نموده و ایراد سخنرانی نمودند.

در بخش سوم برنامه نوبت به بخش جذاب گفتگوی نجومی رسید که برای اولین بار در لیست برنامه های باشگاه جای گرفته و در باشگاه های بعدی نیز با موضوعاتی جالب و متنوع ادامه خواهد داشت. دراین بخش آقایان مهندس آقاجانی، سید سجاد پاک نژاد و مهدی غفارزاده در نشست سه نفره خود با بیان شیوای آقای مهندس آقاجانی به موضوعاتی از جمله تاریخچه و آداب و رسوم شب یلدا پرداختند.

پس از پذیرایی و استراحتی کوتاه در بخش پایانی برنامه جهت سپاس از زحمات یکساله برخی از اعضای شورای دوره قبل که با انتخابات دوره جدید در شورای فعلی افتخار حضور نیافتند، از طرف انجمن توسط جناب آقای مهندس آقاجانی و جناب آقای امید اکبری دبیر محترم آیاز، لوحی به رسم قدردانی و تشکر به این نفرات اهدا شد.

در انتها از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز که حامی این برنامه بود تشکر ویژه ای داشته و همچنین خالی از لطف نیست، از اعضایی که با شور و شوقی ستودنی در برنامه ها و فعالیت های آیاز با حضور گرم و صمیمی خود حتی در سردترین لحظه های سال انجمن را همراهی نموده و مایه دلگرمی مسئولین آیاز در فراز و نشیب های مسیر پیشرفت این انجمن هستند تشکر بسیار ویژه ای داشته باشم.

سید سجاد پاک نژاد | معاونت فرهنگی و ترویجی آیاز

Ayaz-Yalda Night-1

Ayaz-Yalda Night-2

Ayaz-Yalda Night-2-1

Ayaz-Yalda Night-2-2

Ayaz-Yalda Night-5

Ayaz-Yalda Night-4

Ayaz-Yalda Night-6

Ayaz-Yalda Night-7

Ayaz-Yalda Night-9

Ayaz-Yalda Night-8

Ayaz-Yalda Night-12

Ayaz-Yalda Night-3

منبع :http://ayazastro.com/50th-ayaz-club-yalda-night-re
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید