تبلیغات
ثبت نام در پنجمین کارگاه عکاسی نجومی جهان در شب TWAN
ارسال در: 1392/11/08-14:22
ثبت نام در پنجمین کارگاه عکاسی نجومی جهان در شب TWAN آغاز شد. ثبت نام تا 10 بهمن ماه ادامه دارد.

ثبت نام در پنجمین کارگاه عکاسی نجومی جهان در شب TWAN آغاز شد و تا 10 بهمن ماه ادامه دارد. برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

پنجمین کارگاه و نمایشگاه عکاسی جهان در شب TWAN روزهای 7 - 8 و 9 اسفند ماه امسال در شهر زنجان برگزار میشود. اسدالله قمری نژاد  دبیر برگزاری کارگاه توان در ایران با اعلام خبر برگزاری این کارگاه اعلام کرد امسال نیز همانند دوره های قبلی علاوه بر حضور اساتید نام آشنای ایرانی از چند تن از عکاسان خارجی جهان در شب نیز دعوت به عمل آمده است که با حضور آنها شاهد برگزاری کارگاه ها و سمینارهایی پر باری خواهیم بود. ثبت نام در این کارگاه از اول بهمن ماه 1392 تا 10 بهمن ماه ادامه دارد.اسامی نهایی پذیرفته شدگان 20 بهمن ماه از طریق سایت آسمان پارس منتشر خواهد شد.هزینه شرکت در این کارگاه 120 هزار تومان است که پس از پذیرش نهایی شرکت کنندگان دریافت خواهد شد. امسال اداره کل ارشاد اسلامی زنجان میزبان برگزاری کارگاه جهان در شب خواهد بود.

  TWAN جهان در شب

توآن پروژه ای بین المللی و غیرانتفاعی با همکاری اخترشناسان و عکاسان سرشناس آسمان شب در حدود بیست کشور جهان، زیر نظر انجمن بین المللی نجوم، یونسکو، و انجمن منجمان بدون مرز است که با تهیه و ارائه تصاویر خیره کننده و هنرمندانه از آسمان شب بر فراز آثار تاریخ و طبیعی در جهان (از جمله ایران) به معرفی عمومی زیبایی  و ارزش آسمان شب و اهمیت اخترشناسی می پردازد. جامعه نجوم و مراکز آموزشی از تصاویر توآن برای آموزش و ترویج نجوم بهره می برند. نمایشگاه ها و کارگاه های آموزشی توآن تا کنون در بیش از بیست و پنج کشور جهان در شش قاره برگزار شده اند. بابک امین تفرشی مدیر و بنیان گذار این پروژه بین المللی است و اشین دانیلی ذکریان و امیر حسین ابوالفتح دیگر عکاسان ایرانی آن هستند.
وبگاه : http://twanight.orgکارگاه توان - زنجان 1390 - عکس از مهدی زمانی


منبع :skypix.org
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید