تبلیغات
نمایشگاه عکس و مسابقه عکاسان ایرانی در کارگاه جهان درشب TWAN
ارسال در: 1392/11/26-10:14
کارگاه و نمایشگاه عکس جهان در شب امسال نیز طبق برنامه سالهای گذشته در تاریخ 7 – 8 – 9 اسفند ماه 1392 در زنجان برگزار میشود.

کارگاه و نمایشگاه عکس جهان در شب امسال نیز طبق برنامه سالهای گذشته در تاریخ 7 8 9 اسفند ماه 1392 در زنجان برگزار میشود.

یکی از برنامه های جنبی امسال که در صورت مهیا شدن شرایط و حد نصاب دریافت عکس ، برای نخستین بار برگزار خواهد شد . نمایشگاه عکاسان ایرانی شرکت کننده در این کارگاه با موضوع تصاویر ایران در شب و اعماق آسمان شب است که با همکاری سایت نگاره های آسمان شب SKYPIX انجام خواهد شد.

 

موضوعات نمایشگاه  و مسابقه :

عکاسی زمین و آسمان شب ، TWAN Style    ،   و همچنین تصاویر اعماق آسمان خواهد بود.

 شیوه برگزاری :

تصاویر رسیده به دبیرخانه  در دو بخش انتخاب راهیابی به نمایشگاه و همچنین شرکت در مسابقه داوری میشوند. بخش داوری مسول داوری تمام تصاویر برای راهیابی آنها به نمایشگاه است. از میان تصاویر نمایشگاه 3 اثر  انتخاب و جوایزی به آنها تعلق خواهد گرفت.

 

 انتخاب عکس نمایشگاه و مسابقه توسط هیات داوران :

تمامی عکس های ارسال شده توسط شرکت کنندگان از لحاظ کیفیت هنری، تکنیکی و موضوعیت مرتبط با آن توسط هیئت  داوران  بررسی و داوری خواهد شد. و حداکثر 30 عکس به بخش نمایشگاه و مسابقه راه خواهد یافت.

مقررات عمومی:

-         شرکت برای تمامی هنرمندان و علاقه‌مندانی که در کارگاه توان شرکت میکنند آزاد است.

-         تکنیک آثار آزاد است و تصاویر باید به روش عکاسی جهان در شب نزدیک باشد. همچنین از تصاویر اعماق آسمان شب نیز میتوان استفاده نمود. ( عکسهای خاص و ویراش های خاص باید همراه با اصل اثر باشد.)

-         چنانچه آثار با مشارکت بیش از یک هنرمند خلق شده باشد، باید مشخصات سایر عوامل و بخشهای مربوطه به صورت کتبی به دبیرخانه اعلام شود.

-         دبیرخانه  شخص ارسال کننده را صاحب اثر می‌شناسد، اما در صورتی که خلاف آن ثابت شود کلیه امتیازات متعلق، باطل و اثر مربوطه از نمایشگاه و مسابقه خارج شده کلیه عواقب حقوقی متوجه ارسال کننده اثر خواهد بود.

-         ارسال آثار به دبیرخانه به منزلة قبول مقررات دبیرخانه برگزاری است.

-         آثار ارسالی باید طی یک سال گذشته عکاسی شده باشد.

-          آثاری که انتخاب نشوند، برای رعایت حق صاحب اثر، معدوم خواهند شد.

       روی عکس از درج نام وتوضیحات خودداری نمایید.

-         آثار حداکثر تا تاریخ 27 بهمن ماه 1392 به دبیرخانة ارسال شود. که پس از بررسی یکی از عکسها انتخاب و توسط دبیرخانه چاپ خواهد شد.

-          مهلت ارسال آثار تمدید نخواهد شد.

           -  هزینه چاپ و شاسی به عهده شرکت کنندگان میباشد ( دبیرخانه مسول چاپ عکسها میباشد.) و عکسها پس از پایان نمایشگاه به صاحبان اثر عودت داده میشود.

           -  هر عکاس میتواند 3 عکس به دبیرخانه ارسال کند و در صورت پذیرش ، فقط یک عکس در نمایشگاه به انتخاب داوران  شرکت داده میشود. که عکس انتخاب شده پس از اطلاع به عکاس توسط دبیرخانه برای نمایشگاه چاپ میشود. و در پایان نمایشگاه و اختتامیه بهترین عکسها به انتخاب هیات داوران انتخاب شده و به منتخبان جوایز ویژه ای تعلق خواهد گرفت.

          -  اندازه  عکسهای نمایشگاه 50-70 یا 60-90 و یا پانوراما با نسبت استاندارد میباشد

        -  هزینه چاپ و شاسی هر عکس     70-50        38 هزار تومان است. ( عکسها پس از اتمام نمایشگاه به عکاس عودت داده میشود ) سایز عکسهای ارسالی باید برای چاپ در این قطع مناسب باشد.

        -  هزینه  چاپ و شاسی هر عکس     90-60        44 هزار تومان است. ( عکسها پس از اتمام نمایشگاه به عکاس عودت داده میشود ) سایز عکسهای ارسالی باید برای چاپ در این قطع مناسب باشد.

       -  هزینه چاپ و شاسی هر عکس پانوراما با طول حداکثر 70 سانتی متر و عرض حداکثر 40  سانتی متر  50 هزار تومان خواهد بود.سایز عکسهای ارسالی پانوراما باید برای چاپ در این قطع مناسب باشد.

       - هزینه چاپ و شاسی هر عکس پانوراما با طول حداکثر 1 متر و عرض حداکثر   50 سانتی متر      58 هزار تومان خواهد بود.سایز عکسهای ارسالی پانوراما باید برای چاپ در این قطع مناسب باشد.

 سه عکس از بهترین تصاویر نجومی خود را موضوع جهان در شب و عکاسی اعماق آسمان با مشخصات اعلام شده در ادامه این متن به نشانی Parssky@gmail.com ارسال نمایید.

عکسها از 1 تا 3 شماره گذاری شده در یک فولدر به نام و فامیل عکاس با حروف انگلیسی نام گذاری شود ، یک فایل ورد که شامل اطلاعات زیر نیز خواهد بود در فولدر قرار داده و آن را پس از فشرده کردن ارسال نمایید. اگر حجم کل فایل از 25 مگا بایت بیشتر شود معمولا امکان ایمیل یکجا نیست و بهتر است ان را دو قسمت ایمیل نمایید.

 

نام و نام خانوادگی :

شهر :

شماره ملی :

مشخصات عکس

عنوان عکس :

مکان عکاسی :

ابزار عکاسی :

تاریخ عکاسی :

 

* لطفا تصاویر را تا روز یکشنبه 27 بهمن ماه ارسال نمایید.

* اگر یکی از عکسهای شما برای بخش نمایشگاه و مسابقه انتخاب شود به شما اطلاع داده میشود تا وجه چاپ و شاسی عکس خود را پرداخت نمایید.

* سایز عکسها باید بزرگ و مناسب چاپ باشد.

* توجه داشته باشید این نمایشگاه امسال ویژه شرکت کنندگان در کارگاه TWAN میباشد .

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید