تبلیغات
اسامی نهایی شرکت کنندگان مهمانان و سخنرانان پنجمین کارگاه عکاسی جهان در شب اعلام شد
ارسال در: 1392/11/29-12:10
اسامی نهایی شرکت کنندگان مهمانان و سخنرانان پنجمین کارگاه عکاسی جهان در شب اعلام شد.
اسامی نهایی شرکت کنندگان مهمانان و سخنرانان پنجمین کارگاه عکاسی جهان در شب اعلام شد.

با اتمام ثبت نام در پنجمین کارگاه عکاسی جهان در شب TWAN که هر ساله در زنجان برگزار میشود ، اسامی شرکت کنندگان نهایی  این کارگاه اعلام شد.

علاوه بر سخنرانی های بسیار مفید در دو بخش عکاسی به روش جهان در شب و اعماق آسمان و همچنین پردازش تصاویر با نرم افزار و سخنرانی های دیگر  ، نمایشگاه عکس پروژه جهان در شب  TWAN که حاصل عکاسی اعضا این پروژه در جای جای جهان به روال هر سال در کنار کارگاه و سمینار ها برگزار خواهد شد. امسال برای نخستین بار علاوه بر نمایشگاه TWAN نمایشگاهی از عکسهای شرکت کنندگان توان که حاصل تلاش عکاسان  ایرانی کارگاه TWAN در ایران است  نیز برپا خواهد بود. علاقمندان برای حضور در این نمایشگاه  به خبر منتشره در این باره مراجعه فرمایند. 

بابک امین تفرشی ،  اسدالله قمری‌نژاد (دبیر کارگاه)، دکتر سعداله نصیری قیداری (رییس انجمن نجوم ایران و معاون وزارت علوم)،  یکی از مسولان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در افتتاحیه سخنرانی خواهند نمود.

علاوه بر این امسال طیف متنوعی از موضوعات مفید و مورد علاقه عکاسان آسمان شب بررسی و ارائه میشود. سخنران این دوره بابک امین تفرشی ، امیر حسین ابوالفتح ، طاها قوچکانلو ،فرزاد زمانفر ، مهدی زمانی ، علیرضا وفا ، محمدحسین رحمانی ، محمد حسین رحمانی ، محمد حسن حاجی جسینی ، امیرضا کامکار ، حسین حائری اردکانی  ، مجید قهرودی ، مجید الهی خواهند بود. سخنرانان خارجی این دوره تونچ تزل Tunc Tezel  عکاس نام آشنای ترکیه  و تاماش لادانی    Tamas Ladanyi از مجارستان هستند.

اسامی شرکت کنندگان

ردیف

نام و نام خانوادگی

1

مهدی فانی

2

داود منصوری

3

هومن جهانبانی

4

انور قادری

5

رضا بهادری

6

مجید سامانیان

7

امیر رضا عسگری شمیرانی

8

مانی توکلی

9

ابراهیم عطائی

10

رضا سلجوقی

11

علی نوروزی

12

محمد قندچی

13

علیرضا فرجاد فر

14

نیکی دادگری

15

محمدحسن حاجی حسینی

16

کاوه کفایی گل احمدی

17

بهنود بندی

18

مارجریس آدام

19

علی حسن زاده

20

فرزانه احمدلو

21

محمد گیتی زاده

22

سامی فرش فروش

23

عرفان اویسی

24

امید صوفی

25

فرشاد پیر محمدی

26

مژده یمانی

27

فاطمه مهرپیما

28

امین قوامیان

29

مهدی بختیاری

30

پریسا جوینی

31

رحیم حیدرنیا

32

فائقه غلامی

33

رعنا افطسی

34

مریم پرتوی نژادی

35

صدف خادم

36

احمد میره کی

37

رضا مفضلی

38

مرتضی مرادلی

39

امین بشیری

40

فرزاد چگینی

41

سیدعمادالدین قاضی طباطبایی

42

آزاده صفایی

43

مجتبی غلامی

44

امید غیاث الدین

45

مجید الهی قوچان

46

مویده خداکرمی

47

سید عارف بنائی

48

میلاد محقق

49

احسان مرقاتی

50

سیدعلی صدیقی

51

زهره نژادمقدم

52

محمد قربانی

53

مریم کرخی

56

حمید کریمی

57

پریسا نوابی

58

عادل کریمی

59

پریسا باجلان

60

آیدین صدرزاده

61

فاطمه سلطانی

62

نسیم رضایی

63

عادل هرویان

64

رخساره روشنی

65

محمد حمیدی

66

محسن دهقانی

67

علی گازران

68

علی کریمی

69

راهب شهابی

70

محمد صادق زلیکانی 

71

شادی شهرآئینی

72

پرهام سعیدی

73

ساناز مصطفی زاده

74

حسین حائری اردکانی

75

داریوش محمدی

76

مسعود مدیری

77

 راحله صبوحی

78

 مجید قهرودی

79

 امیرضا کامکار

80

 حامد زندی

81

زهرا بابا زاده

82

 

اگر نام شما در این فهرست نیست و وجه حضور را واریز نموده اید با شماره تلفن انجمن نجوم  02166401770  تماس بگیرید و یا مراتب را به ایمیل این انجمن اطلاع دهید. info@asi.ir

 نكاتي كه بايد در نظر داشته باشید:

·  شرکت کنندگان میتوانند از صبح روز 4 شنبه 7 اسفند ماه 1392 به محل برگزاری کارگاه مراجعه و مراحل پذیرش و دریافت کارت حضور در همایش را دریافت نمایند.

. اختتامیه و پایان کارگاه شامگاه روز جمعه 9 اسفند ماه 1392 ساعت 18 خواهد بود.

·  شرکت کنندگان در صورت تمایل می توانند دوربین عکاسی همراه داشته باشند. مسولیت نگهداری و حفظ ابزار و ادوات همراه نظیر دوربین های عکاسی ، لنز و ... در طول سه روز حضور در زنجان به عهده شرکت کنندگان عزیز میباشد.

·  در انتهای کارگاه به شرکت کنندگان گواهی شرکت درکارگاه جهان در شب TWAN ارائه خواهد شد.

.  شرکت کنندگان گرامی با توجه به وضعیت هوا در زنجان لباس گرم و پوشش مناسب همراه داشته باشند.

·    لطفا فیش واریز شده برای ثبت نام در این همایش  را در زمان حضور در زنجان و پذیرش به همراه داشته باشید.

·   نشانی مکان برگزاری و محل پذیرش : زنجان – انتهای خیابان فاتح - خیابان پروین اعتصامی – جنب شرکت پاستوریزه – کانون فرهنگی و تربیتی شیخ الاشراق سهروردی تلفن تماس: 7270022-0241 و7270055-0241

درباره پروژه جهان در شب

 

 پروژه‌ی بین‌المللی جهان در شب (The World At Night/ TWAN) با وب‌سایت www.twanight.org  شامل گروهی از سی نفر از اخترشناسان و بهترین عکاسان جهان در سبک عکاسی زمین و آسمان است که در بیست کشور مختلف قرار دارند. توآن، که از سوی انجمن بین‌المللی نجوم و یونسکو یکی از پروژه‌ها‌ی ویژه سال جهانی نجوم نیز نام گرفت، با تولید و ارائه تصاویر واقعی و هنرمندانه از آسمان بر فراز آثار تاریخی و طبیعی جهان (از جمله ایران) به معرفی زیبایی‌ و ارزش آسمان شب و نجوم می‌پردازد. همچنین تصاویر توآن وحدتی جهانی را نشان می‌دهند که آسمان‌شب بین اقوام، ادیان و قلمروهای سیاسی ایجاد می‌کند. آسمان شب مانند سقفی یک‌رنگ بالای همه‌ی انسان‌هاست زیر آن ما یک خانواده‌ایم و زمین نه مجموعه‌ای از کشورها که سیاره‌ای بی‌مرز است. جامعه علمی و مراکز آموزشی از تصاویر توآن برای آموزش و ترویج نجوم بهره می‌برند و نمایشگاه‌ها و کارگاه‌های آموزشی توآن تاکنون در حدود سی کشور جهان در شش قاره برگزار شده‌اند. سه عضو ایرانی توآن بابک امین‌تفرشی (موسس و مدیر پروژه)، اشین دانیلی ذکریان، و امیرحسین ابوالفتح اند. کارگاه آموزشی و نمایشگاه سالانه جهان در شب در ایران از سال 1388 به میزبانی زنجان و کوشش اسدالله قمری‌نژاد، دبیر برگزاری کارگاه (و از پیشگامان عکاسی تجومی در ایران)، و با حمایت استانداری و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد زنجان (از سال 92) در محل کانون سهروردی این شهر برگزار شده است. این برنامه هر سال اعضای توآن از کشورهای مختلف را به همراه کوشاترین عکاسان نجومی ایرانی گردآورده است تا فرصت دانش‌اندوزی، تبادل تجربیات، آشنایی و همکاری‌های گروهی در زمینه اخترشناسی و عکاسی آسمان، و امکان معرفی آثار منجمان آماتور ایرانی در این گرایش فراهم شود. موسسه طبیعت آسمان شب در تهران  www.Telescope.ir   ، موسسه و ‌سایت آسمان پارس    www.Parssky.com ، و انجمن نجوم ایران   www.Asi.ir از دیگر نهاد‌های همکار در برگزاری این کارگاه‌‌اند.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید