تبلیغات
شماره‌ی ۸ مجله‌‌ی تلسكوپ منتشر شد
ارسال در: 1392/12/05-11:09
مجله‌ی الکترونیکی تلسکوپ شماره‌ هشتم منتشر شد.
شماره‌ی ۸ مجله‌‌ی تلسكوپ منتشر شد.
 
 
راهنمای انتخاب بهترین دوربین دوچشمی (بخش نخست)
نخستین بخش از مقاله‌ای مفصل درباره‌ی دوربین‌های دوچشمی‌ که به شما امکان می‌دهد انواع آن‌ها را با هم مقایسه کنید و برتری و کاستی‌های هر یک را بسنجید تا بتوانید با آگاهی کامل انتخاب درستی انجام دهید.
 
رصد ۱۲ گونه از خوشه‌های کروی
مقاله‌ای کاربردی درباره‌ی خوشه‌های ستاره‌ای کروی که یکی اززیباترین اجرام ژرف آسمان‌اند. این مقاله به شما کمک می‌کند تا این توپ‌های کروی پرزرقوبرق را که از ده‌ها تا صدها و هزارها ستاره تشکیل شده‌اند بیش‌تر بشناسید و از رصدشان بیشتر لذت ببرید.
قاره‌ی‌‌ سیاه میزبان سایه
علی ابراهیمی سراجی یکی از کسانی است که چندی پیش برای دیدن خورشیدگرفتگی به کنیا سفر کرد. گزارشی از این سفر پرماجرا را از زبان این جست‌وجوگر سایه بخوانید.
 
مجموعه‌ چشمی‌های کلاسیک و چشمی‌های گردانِ بادر
آیا به عکاسی نجومی‌ علاقه دارید؟ آیا لوازم جانبی مورد نیاز عکاسی نجومی را می‌شناسید؟ در این مقاله که شادی حامدی‌آزاد آن‌ را ترجمه کرده‌ است با مجموعه‌ی مدرن و جدیدی از محصولات شرکت بادر آشنا می‌شوید.
 
از اینجا دانلود کنید  


و مقاله‌هايي ديگر:
آسمان در دستان تو
منتخبی از محصولات
نگاهی به عکس‌هایی از مرتضی مرادلی
منبع :telescope.ir
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید