تبلیغات
پنجمین دوره مسابقه ملی عکاسی فیزیکی برگزار می‌شود
ارسال در: 1393/01/02-08:46
انجمن علمی دانشکده مهندسی انرژی و فیزیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر در راستای ترویج هرچه بیشتر علم فیزیک و دیدگاه فیزیکی به جهان ساده روزمره به برگزاری پنجمین دوره مسابقه ملی عکاسی فیزیکی اقدام کرده است.

انجمن علمی دانشکده مهندسی انرژی و فیزیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر در راستای ترویج هرچه بیشتر علم فیزیک و دیدگاه فیزیکی به جهان ساده روزمره به برگزاری پنجمین دوره مسابقه ملی عکاسی فیزیکی اقدام کرده است.

برای اولین بار در ایران، انجمن علمی دانشکده مهندسی انرژی و فیزیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر از سال 1388 اقدام به برگزاری این مسابقه در سطح ملی کرده است.

شرکت عموم در این رقابت علمی هنری آزاد است.

عکاسی فیزیکی با استفاده از بستر پرمخاطب عکاسی، شروعی موثر در جهت کاهش فاصله میان فیزیک و دانش آموزان و دانشجویان و همچنین فعالیتی موثر جهت ترویج هر چه بیشتر علم فیزیک در میان دانش آموزان و افراد جامعه است.

دانش آموزان با شرکت در مسابقه، علاوه بر شرکت در رقابتی سالم، فرصت آشنایی با محیط دانشگاه و فضای دانشجویی را خواهند داشت. استقبال شرکت کنندگان در چهار دوره گذشته و نیاز دانشگاه جهت ترویج هرچه بیشتر علم فیزیک سبب شده تا انجمن علمی دانشجویی دانشکده مهندسی انرژی و فیزیک، پنجمین دوره این مسابقه را با حمایت انجمن ترویج علم ایران و انجمن معلمان فیزیک امریکا و با رویکرد ترویج علم فیزیک و نگاه علمی برگزار کند.

در این مسابقه شرکت کنندگان از سراسر کشور با ثبت نام در سایت مسابقه وارسال عکسهای خود به همراه توضیح قوانین فیزیکی حاکم بر پدیده های موجود در عکس با یکدیگر به رقابت می پردازند. آثار به همراه توضیحات شان در مرحله داوری توسط داوران علمی و هنری از لحاظ عکس ارسالی و همچنین توضیحات علمی مورد بررسی قرار می گیرند و تعداد مشخصی اثر برای نمایش در گالری آثار برتر در دانشگاه صنعتی امیرکبیر انتخاب می شوند. از میان آثار راه یافته به گالری از هر دسته یک اثر به عنوان اثر برتر برگزیده می شود و از صاحبان آثار تقدیر به عمل می آید و آثار آن ها تحت حمایت حقوقی انجمن علمی دانشجویی دانشکده مهندسی انرژی و فیزیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مسابقات بین المللی عکاسی علمی و با حفظ حقوق صاحبان آثار شرکت داده می شوند.

علاقمندان از اول فروردین تا اول تیرماه 93 برای ارسال آثار خود مهلت دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قوانین و مقررات مسابقه می‌توانید به نشانی اینترنتی www.physphoto.ir مراجعه کنید.

منبع :isna.ir
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید