تبلیغات
انتشار تقویم تخصصی نجوم 1393
ارسال در: 1393/01/16-09:04
تقويم نجومی 1393 چهارمين نسخه از تقويم تخصصي نجوم است كه از سال 1390 تا كنون توسط تيم علمي موسسه نجوم و اختر فيزيك پروفسور حسابي منتشر شده است. تقويم امسال به شكلي متفاوت و به صورت نرم افزار در اختيار علاقه مندان قرار گرفته است تا افراد بيشتر در نقاط

تقويم نجومی 1393 چهارمين نسخه از تقويم تخصصي نجوم است كه از سال 1390 تا كنون توسط تيم علمي موسسه نجوم و اختر فيزيك پروفسور حسابي منتشر شده است. تقويم امسال به شكلي متفاوت و به صورت نرم افزار در اختيار علاقه مندان قرار گرفته است تا افراد بيشتر در نقاط مختلف داخل و خارج از كشور بتوانند از ان بهره بگيرند.

اين تقويم نجومي همچون سال هاي گذشته با تلاش هاي تيم علمي موسسه با بيش از 10 پارامتر نجومي شامل كسوف و خسوف، وضعيت هلال ماه، بارش هاي شهابي، وضعيت دنباله دار ها، مقابله ، مقارنه ظاهري، اختفا و ... و همچنين مناسبت هاي نجومي تهيه شده است اما امسال با افزودن قسمتي مربوط به اسطوره صورت فلكي هر ماه سعي شده است اين داستان هاي كهن و جذاب را نيز در اختيار علاقه مندان قرار دهد تا از فراموش شدن آن ها جلوگيري شود.

جهت تهيه اين تقويم به سایت موسسه پروفسور حسابی (www.dr-hesabi.org) وارد شوید. با نام كاربري خود از قسمت ورود به سايت وارد شويد و از منوي مالي اعتبار خود را به ميزان مورد نياز افزايش دهيد- در صورتي كه عضو سايت نيستيد به راحتي مي توانيد به عضويت سايت در آييد-:‌

* به قسمت ساير امكانات - محصولات - تقويم نجومي 93 وارد شويد.

1.  فايل مربوطه را دانلود و ان بر روي سيستم نصب كنيد.

2. كد فعال سازي را  از لينك خريد، خريداري نماييد

3. در اين مرحله مبلغ 50000 ريال از حساب كاربري شما كسر مي شود

4. بعد از اجراي فايل نصب شده (آيكون آبي رنگ astronomical calendar كه بر دسك تاپ شما نمايش داده مي شود.) با وارد كردن نام كاربري و رمز عبور خود (در سايت موسسه) نرم افزار بر سيستم شما قابل استفاده خواهد بود. لازم به ذكر است با هر بار خريد فقط مجاز نصب بر روي يك سيستم خواهيد بود.

5. براي استفاده از تقويم تاريخ سيستم خود را تنظيم كنيد

6. با كليك بر روي فلش پايين - سمت چپ به منوي اصلي تقويم وارد مي شويد و امكانات تقويم در اختيار شما قرار مي گيرد.

7. در قسمت نمايش تقويم، با تغيير ماه از منوي پايين صفحه تقويم، مي توانيد پديده هاي ماه هاي بعد را مشاهده نماييد.

8. در قسمت نمايش رويدادهاي يك هفته، توضيحات پديده هاي يك هفته (از شنبه تا جمعه هر هفته) به شما نشان داده مي شود و مي توانيد براي رصد پديده ها برنامه ريزي هفتگي داشته باشيد.

9. در تاريخ هايي كه پديده هاي خاص و داراي اهميت رخ مي دهد، با روشن نمودن سيستم پنجره اي باز شده و اين پديده ها را به شما ياد آوري مي نمايد تا رصد پديده را از دست ندهيد.

**اين تقويم ضمن نمايش رويداد ها و مناسبت هاي نجومي و ... اطلاعات آموزشي و لينك هواشناسي براي هر روز از سال را در اختيار شما قرار مي دهد همچنين قابليت به روز رساني از طريق قسمت تنظيمات را دارد.

منبع :ww.dr-hesabi.org
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید