تبلیغات
نمایشگاه عکس رازهای شب ایران
ارسال در: 1393/01/29-23:29
نمایشگاه رازهای شب ایران آثار عکاسی نجومی مرتضی مرادلی با موضوع عکاسی نجومی از آثار تاریخی ایران از 6 اردیبهشت ماه در کاخ گلستان برگزار میشود.
با تلاش آقای مرتضی مرادلی  نمایشگاه عکاسی نجومی در کاخ گلستان آخرین اثر ثبت شده ملی ایران در یونسکو  با  نام  رازهای شب ایران  از یکم  الی ششم اردیبهشت از ساعت 10 صبح  الی 17:30 بعدازظهر همه روزه  دایر خواهد بود.
در این  نمایشگاه  20  تابلوی عکس در ابعاد 70*100  که  از تلفیق اجرام  آسمانی و صورتهای فلکی  با  آثار تاریخی ایران  و آن بخش از زیبای های زمینی که در شب پنهان  مانده است ، ترکیبی  بوجود آمده است  که بتوانیم آنچه  در  آسمانها  با  چشم نادیدنی است را به تصویر  درآوریم . که از سرتاسر ایران  از شمال تا  جنوب  ایران  می باشد . از کلیه  علاقمندان به  نجوم  و عکاسی  دعوت  به عمل  می آوریم  تا  در نمایشگاه و مراسم افتتاحیه یکم اردیبهشت از ساعت  14الی 18بعداظهر  شرکت به عمل آورند .
www.nightsmagic.net  سایت نمایشگاه و کسب اطلاعات بیشتر از برنامه ها 

  
بیوگرافی مرتضی مرادلی
متولد 1357 در تهران که تحصیلات خود را در رشته معماری به پایان رسانده است و آموزش عکاسی را در دانشکده هنرهای زیبای  فراگرفته است .
علاقه او به نجوم از سال 1387 شروع شد که با آموزش در شاخهای مختلف نجومی و رصد آسمان  به سمت عکاسی نجومی گرایش پیدا کرد که از سال 1389 شروع به عکاسی  نجومی  نمود و آغازی برای سفرهای  نجومی آن و یافتن  مکانهای  بکر و طبیعتهای منحصر بفرد از شمال ایران تا جزایر قشم و کیش در جنوب ایران بود . که نمایشگاه جادوی شب حاصل  بخشی از سفرهای نجومی و عکاسی ایشان از شمال  تا جنوب  ایران  می باشد.
                                                             
برخی از تصاویر عکاس از سایت نگاره های آسمان شب SkyPix.org
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید