تبلیغات
برنامه سخنرانی‌های روز نجوم در برج میلاد
ارسال در: 1393/02/09-14:29
17 برنامه سخنرانی عمومی به همراه 4 برنامه نمایش اسلاید از آثار 7 عکاس برجسته نجومی ایران برای روزهای پنجشنبه و جمعه، 18 و 19 اردیبهشت در نظر گرفته شده است.
روز نجوم، متفاوت‌ترین روز سال برای همه منجمان آماتور و حرفه‌ای است. روزی که همه سعی می‌کنند بخشی از دانسته‌های نجومی ‌شان را با آنهایی که فرصت کافی برای پرداختن به نجوم نداشته‌اند به اشتراک بگذارند.
بیش از 10 سال است که مراسم روز نجوم در شهرهای مختلف ایران با روش‌های مختلف برگزار می‌شود. ماهنامه نجوم نیز در چند سال گذشته برنامه‌های مفصلی را برای خوانندگان خود در این روز تدارک دیده است. امسال نیز همچون سال گذشته برج میلاد و باشگاه نجوم این برج میزبان گروه همکاران ماهنامه نجوم است. با این تفاوت که ماهنامه نجوم برنامه‌های خود را در 2 روز پنجشنبه 18 اردیبهشت و جمعه 19 اردیبهشت برگزار می‌کند. 
برنامه‌های روز پنجشنبه از ساعت 16 تا 22 و روز جمعه از ساعت 10 صبح تا 10 شب در گالری شرقی و غربی سالن ورودی برج میلاد همراه با رصد عمومی با ابزارهای رصدی در محوطه باز برج میلاد برگزار خواهد شد. 
نمایش اسلاید آثار 7 عکاس نجومی برجسته نیز در پایان برنامه‌های هر دو شب در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد.
حضور در تمام برنامه‌های روز نجوم ماهنامه نجوم در برج میلاد تهران برای همه علاقه‌مندان، آزاد و رایگان است.

پوستر روز نجوم با کیفیت مناسب برای چاپ را با کلیک روی اینجا دریافت کنید.

همواره یکی از پرمخاطب‌ترین بخش‌های روز نجوم، سخنرانی‌های عمومی است که از طرف چهره‌های شناخته شده در نجوم آماتوری و حرفه‌ای به زبان ساده ارائه می‌شوند. 
محمدجوادترابی (سردبیر ماهنامه نجوم) و بابک مشمولی (دبیر سابق برنامه روز جهانی نجوم در تهران و دبیر سابق باشگاه نجوم تهران) سخنرانی‌های گفت‌وگو محور را اداره خواهند کرد.

برنامه زمان‌بندی این سخنرانی‌ها به شرح زیر است:

برنامه سخنرانی‌ها و نمایش اسلایدهای نجومی در پنجشنبه 18 اردیبهشت
برنامه سخنرانی‌ها و نمایش اسلایدهای نجومی در جمعه 19 اردیبهشت

منبع :nojum.ir
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید