تبلیغات
جشنواره ساعت های آفتابی
ارسال در: 1393/03/27-14:45
دپارتمان نجوم مجتمع فنی تهران(نمایندگی شهرکرد)برگزار می کند: جشنواره ساعت های آفتابی با حضور فاطمه عظیم لو (مدرس و کارشناس مجله نجوم و برنامه آسمان شب)
دپارتمان نجوم مجتمع فنی تهران(نمایندگی شهرکرد)برگزار می کند:
جشنواره ساعت های آفتابی با حضور فاطمه عظیم لو (مدرس و کارشناس مجله نجوم و برنامه آسمان شب)

روز اول(1تیر): کارگاه آموزشی تئوری و عملی طراحی و ساخت ساعت آفتابی از ساعت8:30 الی 13 بعدازظهر- درطی این کارگاه مدرس(خانم عظیم لو) از مبانی نجوم ومبانی طراحی آغاز نموده و در آخرین تایم های آموزشی کارگاه با ماکت هایی که در پکهای آموزشی در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد، یک ساعت آفتابی را همگام با مدرس می سازند.

روز دوم(2تیر): شرکت کنندگان از ظهر روز یکم تیر تا ظهر روز دوم تیرفرصت دارند تا یک ساعت آفتابی طراحی نموده و  این ساعت ها در نمایشگاه ها به نمایش گذاشته شده و بین آنها داوری شده و به برگزیدگان آنها جوایزی از جمله تلسکوپ،دوربین دوچشمی وغیره به همراه گواهی شرکت تعلق خواهد گرفت.

مهلت ثبت نام: 18 لغایت 30 خرداد

مکان تهیه بلیط: شهرکرد-خیابان شهید رجایی حد فاصل خیابان ورزش و خیابان شریعتی - پلاک 70

مکان برگزاری: شهرکرد-خیابان حافظ شمالی-مجتمع تفریحی لاله

منبع :دپارتمان نجوم مجتمع فنی تهران نمایندگی شهرکرد
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید