تبلیغات
فیلم آموزشی پنجمین کارگاه عکاسی جهان درشب
ارسال در: 1393/04/22-12:53
این مجموعه فیلم آموزشی پنجمین کارگاه عکاسی جهان درشب است که اسفند 1392 در زنجان برگزار شد.

این مجموعه فیلم آموزشی پنجمین کارگاه عکاسی جهان درشب است که اسفند 1392 در زنجان برگزار شد. در این مجموعه با راه و رسم عکاسی از آسمان ، پردازش تصاویر نجومی و موضوعات کاربردی دیگر در این زمینه از دید اعضای این پروژه و عکاسان موفق ایران آشنا می‌شوید.

پروژه بین‌المللی جهان در شب The World At Night  شامل گروهی از بهترین عکاسان جهان در سبک عکاسی زمین و آسمان است. این پروژه با تولید و ارائه تصاویر واقعی و هنرمندانه از آسمان بر فراز آثار تاریخی و طبیعی جهان (از جمله ایران) به معرفی زیبایی‌های آسمان شب و نجوم می‌پردازد. سه عضو ایرانی توآن بابک امین تفرشی (موسس و مدیر پروژه)، اشین دانیلی ذکریان و امیرحسین ابوالفتح هستند. کارگاه آموزشی و نمایشگاه سالانه جهان در شب در ایران از سال 1388 به میزبانی و کوشش اسدالله قمری‌نژاد  دبیر برگزاری کارگاه  و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد زنجان در محل کانون سهرودی این شهر برگزار شده است.

می‌توانید این مجموعه را از موسسه یا فروشگاه طبیعت آسمان شب تهیه کنید.

منبع :telescope.ir
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید