تبلیغات
دنباله دار "چوریوموف گراسیمینکو" در مرکز شهر لس آنجلس
ارسال در: 1393/06/20-10:57
دانشمندان سازمان فضایی اروپا در حرکتی خلاقانه به منظور درک بهتر اندازه دنباله دار 67  پی تصویری خیالی از فرود آن بر روی مرکز شهر لس آنجلس تهیه کرده اند.

دانشمندان سازمان فضایی اروپا در حرکتی خلاقانه به منظور درک بهتر اندازه دنباله دار 67  پی تصویری خیالی از فرود آن بر روی مرکز شهر لس آنجلس تهیه کرده اند.

در این تصویر دنباله دار چوریوموف گراسیمینکو با رنگ حقیقی اش به وسعت 4 کیلومتر نمایش داده شده است. در اکثر تصاویر ارسالی از فضاپیمای رزتا به منظور مشخص کردن جزئیات بیشتر، تضاد نور (کنتراست) بین زمینه تاریک آسمان و دنباله دار افزایش می یابد و 67  پی بسیار درخشان تر نمایش داده می شود. اما با توجه به ماهیت و مواد تشکیل دهنده این دنباله دار رنگ اصلی آن بر خلاف تصور عامه مردم نه تنها روشن و یخی نیست بلکه مانند زغال چوب تیره و سیاه است.

تصویری پردازش شده از دنباله دار "چوریوموف گراسیمینکو" / عکس از سازمان فضایی اروپا

مهرشاد مروجی

منبع :سرویس علمی آسمان پارس
نظرات ارسالی:
 
kamran
1393/06/20   6:18:00 PM
besiar mofid bood maghale. mamnoonim az zahamate shoma

مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید