تبلیغات
ضد حال روسیه به آمریکا در فضا (طنز!)
ارسال در: 1393/06/23-09:50
از فرود ناو کیهانی سایوز TMA-12M ساعاتی بیش نمی گذرد. شاید بازگشت سایوز از ایستگاه فضایی بین المللی می توانست این امکان را به روس ها بدهد تا تحریم های جدید آمریکا علیه این کشور را تلافی کرده و هر چه دق دلی دارند را سر فضانورد آمریکایی خالی کنند.

از فرود ناو کیهانی سایوز TMA-12M ساعاتی بیش نمی گذرد. شاید بازگشت سایوز از ایستگاه فضایی بین المللی می توانست این امکان را به روس ها بدهد تا تحریم های جدید آمریکا علیه این کشور را تلافی کرده و هر چه دق دلی دارند را سر فضانورد آمریکایی خالی کنند. این در حالی است که در هفته های اخیر این دو کشور بر سر بحران اوکراین، بدجور به جان هم افتاده اند و بار دیگر آمریکا، اعمال تحریم های جدید علیه روسیه را در دستور کار خود قرار داده است.
لازم به ذکر است که کشمکش های بین این دو کشور، در ماه های گذشته به حدی بالا گرفت که سرگئی لاورف، وزیر خارجه روسیه در یک سخنرانی مطبوعاتی گفت: “از این پس آمریکا باید با تشک فنری فضانوردانش را به فضا پرتاب کند”!

soyuz ضد حال روسیه به آمریکا در فضا (طنز!)

منبع :http://spacemag.ir/?p=636
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید