تبلیغات
هفته جهانی فضا در کاشان
ارسال در: 1393/07/19-13:01
مراسم گرامیداشت هفته جهانی فضا روز سه شنبه 15 مهر 1393 در تالار فرهنگ کاشان برگزار شد.. این برنامه به همت انجمن نجوم سپهر کاشان با هدف ترویج و تبیین اهمیت نقش فضا در زندگی انسان، برگزار شده بود.

مراسم گرامیداشت هفته جهانی فضا روز سه شنبه 15 مهر 1393 در تالار فرهنگ کاشان برگزار شد.. این برنامه به همت انجمن نجوم سپهر کاشان با هدف ترویج و تبیین اهمیت نقش فضا در زندگی انسان، برگزار شده بود.

استاد سیروس برزو مهمان ویژه هفته جهانی فضا در کاشان در سخنان خود ابتدا خاطرات فضایی خود را در گفتگو با فضانوردان بیان نمودند. سپس در مورد زندگی در فضا و شرایط زندگی فضانوردان در ایستگاه فضایی بین المللی صحبت نمودند و در پایان در خصوص اهمیت ترویج علم و نقش مروجین علم در کشور تجربیات گرانقدر خود را در اختیار شرکت کنندگان قرار دادند. ایشان بعد از پایان سخنرانی، طی جلسه پرسش و پاسخ به سوالات حضار پاسخ گفتند.

در این برنامه از تعدادی از اعضا و خانواده های آنان تقدیر شد و نیز تعدادی از دانش آموختگان دوره های ستاره شناسی انجمن در مقطع ابتدایی گواهی پایان دوره خود را از استاد سیروس برزو دریافت نمودند.

لازم به ذکر است که انجمن نجوم سپهر کاشان به جهت فعالیت های موفق خود در شاخه هوا و فضا از سال 1390 به عنوان اولین شعبه انجمن هوا و فضای ایران به رسمیت شناخته شده و در این زمینه نیز خدماتی به علاقمندان ارائه می نماید.

قابل ذکر است در سفری که استاد سیروس برزو به کاشان داشتند دیدارهایی را با معاونت عمرانی فرمانداری جناب مهندس فخری و شهردار کاشان جناب مهندس ناظم رضوی به منظور ارائه پیشنهاداتی درخصوص حضور فضانوردان در شهر کاشان به منظور تحقق اهداف مدنظر رایزنی هایی انجام شد که خوشبختانه مورد موافقت اولیه قرار گرفته که انشاالله در ارتباطات بعدی به صورت جدی دنبال گردد.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید