تبلیغات
نمایشگاه موضوعی به مناسبت هفته فضا و فضانوردی
ارسال در: 1393/07/19-13:04
هفته‌ جهاني فضا به منظور آگاهي عمومي ‌و ترويج فرهنگ استفاده صلح‌جويانه از فن‌آوري فضا براي توسعه و رفاه به ابتكار سازمان ملل متحد هر ساله از چهارم تا دهم اكتبر برابر در سراسر جهان برگزار مي‌شود.

هفته‌ جهاني فضا به منظور آگاهي عمومي ‌و ترويج فرهنگ استفاده صلح‌جويانه از فن‌آوري فضا براي توسعه و رفاه به ابتكار سازمان ملل متحد هر ساله از چهارم تا دهم اكتبر برابر در سراسر جهان برگزار مي‌شود.

 هفته جهاني فضا براي نخستين بار در سال 1999 توسط مجمع عمومي سازمان ملل تعيين شد. روزهاي شروع و پاياني هفته فضا، سالگرد دو دستاورد بزرگ بشر در ورود به عرصه فضا هستند: چهارم اكتبر 1957روزي است كه اولين ماهواره مصنوعي ساخت بشر به فضا پرتاب شد و به اين ترتيب راه اكتشاف در فضا پيش روي بشر گشوده شد و دهم اكتبر1967 نيز تاريخ تصويب پيمان جهاني اصول حاكم بر فعاليت‌هاي كشورها در اكتشاف و استفاده صلح‌جويانه از فضا (شامل ماه و سيارات) است.

کتابخانه‌ی عمومی حسینیه‌ی ارشاد با ارايه برنامه‌هايي گوناگون از جمله نشست مشترک با ماهنامه نجوم در روز چهارشنبه شانزدهم مهرماه 1393، عموم افراد را با ضرورت فضا در زندگي روزمره و آينده بشريت آشنا می‌سازد و در همین راستا نمایشگاه موضوعی در روزهای بیست الی بیست و سه مهرماه 1393 مشتمل بر ماکت سفینه‌ها و موشک‌های فضایی، مجسمه، عکس‌های امضا شده فضانوردان، غذاهای فضانوردان از مجموعه شخصی جناب آقای سیروس برزو و بالغ بر 100 عنوان کتاب و منابع دیگر در روزهای کاری کتابخانه از ساعت 9 صبح تا 6 بعدازظهر برپا می‌کند. بازدید برای عموم آزاد است. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 22866465 تماس حاصل نمایید.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید