تبلیغات
برای یلنا سیروا چهارمین زن فضانورد روسیه پیام بفرستید!
ارسال در: 1393/07/24-19:15
یلنا سیروا با فرستادن چند عکس و  یادداشتی، علاقمندان را در جریان روز های زندگی و وضعیت کاری خود و همکارانش در ایستگاه فضایی بین المللی گذاشته است. او چهارمین زن فضانورد روس بشمار می رود که شانس دستیابی به مدار زمین را یافت. وی قبل از ورود به جرگه کیه
وی در شرح عکس هایی که فرستاده نوشته است: من دیگر به زندگی در گرانش صفر که لحظه به لحظه رنگ  و حال و هوایی دیگر دارد عادت کرده ام. ما به طور منظم ورزش می کنیم و مشغول انجام آزمایش های علمی هستیم. در هفته گذشته یکی از برنامه های طولانی ما اختصاص داشت به تمرین و به دست آورد مهارت عکس العمل سریع در زمان موقعیت و شرایط اضطراری به عنوان مثال آتش سوزی و بر هم خوردن فشار هوا در داخل ایستگاه فضایی بین المللی. کتابچه ای که در این عکس شما در دست من می بینید دستورالعمل عملیات در شرایط اضطراری است. این کتاب شامل شرح وظایف خدمه ایستگاه فضایی بین المللی است و اقداماتی که در صورت آتش سوزی یا بر هم خوردن فشار هوا باید انجام شود. از این کتابچه راهنمایی، همیشه باید سه نسخه وجود داشته باشد یکی در بخش روسی ایستگاه، دومی در بخش آمریکایی و سومی در ناو کیهانی سایوز. محتویات این کتابچه طور مداوم توسط  فضانوردان روسی و آمریکایی بر اساس تغییر و تحولات ایستگاه  به روز  شده و گاهی اوقات ممکن است کل صفحه های آن عوض شوند.
در این تصویر، مرا ضمن آزمایش علمی با دستگاه کاردیووکتور می بینید. کاردیووکتور به بررسی دستگاه گردش خون در بدن اختصاص دارد و کار آن ثبت اطلاعات جدید علمی در مورد نقش بخش های راست و چپ قلب در سیستم گردش خون در شرایط پرواز دراز مدت فضایی است. من این آزمایش به صورت ماهانه در طول اقامت خود در ایستگاه انجام می دهم.
من سعی خواهد کرد در آینده هم تا حد امکان شما را در جریان  در مورد کار مان در مدار  زمین قرار دهم و امیدوارم که برای شما جذاب بوده باشد.
علاقمندانی که می خواهند برای خانم سیروا پیامی بفرستند می توانند پیام های خود را از طریق وبگاه مجله اینترنتی مرزهای بیکران فضا، ارسال کنند. توجه داشته باشید که پیام ها جنبه مثبت و روحیه دهنده داشته و  بیش از ۲۵ کلمه نباشد.
این پیام ها بعد از ترجمه به روسی برای ایشان فرستاده خواهد شد.
منبع :spacemag.ir
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید