تبلیغات
گزارش تصویری هفته از بازگشت سایوز تا تابش کهکشان ها
ارسال در: 1393/08/20-12:19
در هفته گذشته دانش فضایی گام های جدیدی برداشت، از تحقیقات بر روی مریخ تا مطالعات کیهانی و جستجو ها برای منشا حیات و غیره. در گزارش تصویری این هفته به بیان و بررسی این اخبار می پردازیم.

متین میر رمضانی/


سایوز به خانه برگشت

کپسول فضایی سایوز شنبه شب، پس از ترک ایستگاه فضایی بین المللی، با موفقیّت فرود آمد. فضانوردان این کپسول که ۱۶۵ روز مهمان ایستگاه فضایی بین المللی بودند سرانجام به خانه بازگشتند. این سه فضانورد آمریکایی، روس و آلمانی پس از گذراندن بررسی مختصر پزشکی برای یک خوش آمد گویی سنتی به شهر قوستانای رفتند. این فضانوردان در این  مدّت آزمایش های متفاوتی را اجرا نموده و به وضعیت ایستگاه فضایی رسیدگی کردند. تحقیقات انجام شده در ایستگاه فضایی بین المللی به ما کمک می کند تا عملکرد انسان را در جاذبه صفر بررسی کنیم و آزمایش هایی متفاوت از هر نوع دیگری را انجام دهیم.

ادامه گزارش را در لینک زیر مشاهده کنید:

http://spacemag.ir/?p=1866

منبع :http://spacemag.ir/?p=1866
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید