تبلیغات
پانزدهمین جایزه ترویج علم ایران به ماهنامه نجوم اعطا شد
ارسال در: 1393/08/24-14:05
ماهنامه نجوم موفق به دریافت تندیس پانزدهمین دوره ترویج علم ایران شد.
هیات مدیره انجمن ترویج علم ایران جایزه پانزدهمین دوره ترویج علم را به ماهنامه نجوم اعطا کرد. ۲۴ آبان ۹۳ در مراسم اختتامیه هفته ترویج علم ایران، ماهنامه نجوم به پاس ۲۳ سال انتشار مستمر مجله و تلاش در راه ایجاد و رشد جامعه علمی در عرصه دانش نجوم، مبارزه با شبه علم و خرافات علمی، پای بندی به معیارهای رعایت دقت و صحت علمی، علمی کردن زبان فارسی، و کوشش در این راه که علم بخشی از فرهنگ ایران زمین شود، موفق به دریافت این جایزه شد. محمد جواد ترابی سردبیر ماهنامه نجوم به نمایندگی از همه همکاران ماهنامه نجوم تندیس پانزدهمین دوره این انجمن را دریافت کرد.
محمدجواد ترابی، سردبیر ماهنامه نجوم به نمایندگی از ماهنامه تندیس ترویج علم را دریافت کرد
دقایقی پس از دریافت جایزه، محمد جواد ترابی در صحبت‌های خود گفت : «من و همکارانم احساس آن کوهنوردهایی را داریم که از مسیری در کوهستان می‌گذرند که ده‌ها کوهنورد کاربلد در شناسایی و هموار کردن مسیر صعود قله آن سختی کشیده‌اند؛ آن‌هایی که راه و پناه این قله را فراهم کردند. اگر ما اینجا عکس یادگاری می‌گیریم از مسیری گذشته‌ایم که آنها هموار کرده‌اند.»
جایزه ترویج علم ایران در هر دوره به بهترین و خلاقانه‌ترین کوشش‌هایی که از سوی معلمان، روزنامه‌نگاران، نویسندگان، مترجمان، پژوهشگران، مروجان علم، برنامه‌سازان و فعالان رسانه‌ای و ... در راه ترویج علم صورت گرفته است، اهدا می‌شود. اصلی‌ترین شرایط اهدای این جایزه، نوآورانه و مستمر بودن فعالیت‌های انجام شده است.
آسمان پارس این موفقیت ارزنده را به مسولان محترم ماهنامه نجوم تبریک و شاد باش میگوید
منبع :nojum.ir
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید