تبلیغات
اولین پرینتر سه بعدی در فضا
ارسال در: 1393/08/24-19:33
سازمان فضایی اروپا، اولین پرینتر سه بعدی را برای انتقال به فضا و اتصال آن در ایستگاه فضایی بین المللی ساخته  و قصد دارد تا سال آینده آن را به ایستگاه منتقل کند.
این پرینتر که در ایتالیا ساخته شده در نیمه اول سال آینده به فضا خواهد رفت و فضانورد اروپایی، سامانتا کریستوفتی فوتورا آزمایش آن را انجام خواهد داد. سامانتا برای اقامت ۶ ماهه در ایستگاه، در ۲۳ نوامبر به فضا خواهد رفت. پوپ-تری-دی یا پرینتر قابل حمل سه بعدی ، پرینتر سه بعدی کوچکی است که برق بسیار محدودی نیاز داشته و به وسیله خدمه ایستگاه کار خواهد کرد. این دستگاه کوچک مکعبی با ابعاد ۲۵ سانتی متر بوده و با مواد  زیست تخریب پذیر، پلاستک های غیر مضر و و روش گرمایی پرینت خواهد کرد.

به گفته یکی از مدیران این پروژه، یکی از چالش های طراحی این پرینتر سه بعدی این بود که عملکرد آن بر محیط زندگی خدمه ایستگاه اثر نگذارد.

ادامه خبر را در لینک زیر دنبال کنید:

http://spacemag.ir/?p=1984

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید