تبلیغات
اینسایت؛ فرودگر جدید مریخ
ارسال در: 1393/08/27-11:03
نسل بعدی فرودگرهای مریخ، که برای نفوذ به زیر سطح مریخ، طراحی و ساحته می شود، وارد مرجله مونتاژ شده تا برای پرتاب به سمت مریخ در مارچ 2016 آماده شوند.

صفورا تنباکویی

تام هاف من(۱) ، مدیر پروژه اینسایت (۲) در بخش آزمایشگاه پیشرانش های جی پی ال ناسا بیان کرد:  رسیدن به این مرحله که ما آن را آتلو (۳) می نامیم، یک نقطه عطف بسیار مهم است.

ما از بسیاری از تیم ها که بر روی عناصر جداگانه خود کار می کردند گذر کردیم تا این عناصر را به یک سیستم عملکرد واحد و جامع رساندیم و این نفطه بسیار رضایت بخش این ماموریت است.

زیر سیستم ها از همه جای جهان رسیدند و تیم آتلو، آن ها را به یک سیستم واحد در وسیله پروازی تبدیل کرد. ما پس از عملیات مونتاز، آزمایش های سخت و طاقت فرسایی بر روی این فرودگر انچام خواهیم داد و پس از آن برای پرتاب آماده می شود.

شرکت مامورین اینسایت، چند سال پیش  نیز ماموریت موفقیت آمیز فرودگر و کاوشگر مریخ فونیکس را به انجام رساند.

تصاویر و توضیحات بیشتر را در لینک زیر مشاهده فرمایید:

http://spacemag.ir/?p=2084

(۱) Tom Hoffman

(۲) InSight : Interior Exploration using Seismic Investigations, Geodesy and Heat Transport

(۳) ATLO


نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید