تبلیغات
گزارش خیر خواهانه گروه ستارگان نورانی در خیریه دستهای مهربان
ارسال در: 1393/09/14-23:31

دستهای کوچک کودکانی که از موهبت پدر محرومند چشم های نگران بیوه زنان که بار سنگین زندگی از طاقت  شانه های آنها فراتر رفته است.

و دل های خسته نیازمندانی که از شدت نجابت هرگز لب به شکوه نمی گشایند هر روز و هر لحظه در انتظار یاری پاک و پر برکت همه ی همنوعان خود هستند خدایی که انسان را آفرید او را اهل کرامت خواست.

آفریده ای که پیشه اش مهربانی است و دلی در او قرار داد لبریز از عشق و عاطفه در همین راستا اعضاء گروه نجوم ستارگان نورانی شهرستان خمینی شهر با هدف ترویج علم نجوم بین همه اقشار جامعه دانش نجوم را با کودکانی آسمانی تقسیم کردند.

اعضای این گروه در عصر روز چهار شنبه 12 آذر ماه 93 در محل بنیاد خیریه دستهای مهربان حضور به عمل  رسانده و به بهانه ی رصد آسمان شب لحظاتی را همراه با کودکان بی سرپرست سپری کردند.

در ابتدا برای کودکان توضیحا تی در رابطه با شگفتی های آسمان و علم نجوم داده شد و پس از آن کودکان توانستند ماه را از پشت تلسکوپ نظار گر باشند.

البته این مطلب را ذکر کنم که  کانون فرهنگی کتابخانه بعثت با دادن تلسکوپ  در این امر خدا پسندانه ما را یاری کردند.

اعضای گروه نجوم ستارگان نورانی با انجام فعالیتهای خیر خواهانه دغدغه ی محرومان را در دل خود زنده نگه می دارند.

بنیاد خیریه دستهای مهربان ویژه ایتام و زنان بی سرپرست فعالیت خود را در سال 1383 با اخذ مجوز رسمی آغاز نموده و در این مدت اقدامات شایسته  ای در مورد کمک به قشر بی بضاعت و ابرو مند جامعه انجام داده است .

شماره حساب جهت واریز کمکهای مردمی

حساب جام بانک ملت :4439947533

شماره کارت :6104337770078747
جهت دیدن گزارش به سایت زیر مراجعه کنید:
http://sarzaminman.blogfa.com

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید