تبلیغات
سخنرانی فضانورد الکساندروف در نشست باشگاه نجوم اصفهان
ارسال در: 1393/09/20-10:05
یکصد و سی و نهمین نشست باشگاه نجوم اصفهان در 24آذرماه 1393 به همت مرکز آموزش نجوم ادیب از ساعت 16 در سالن همایش های کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار می شود. در این نشست، الکساندر الکساندروف فضانورد نامدار روسیه همراه با سیروس برزو، روزنامه نگار و

در نشست 139 باشگاه نجوم اصفهان، الکساندر الکساندروف، مهندس طراح سامانه های فضایی و فضانورد شهیر روسی سخنرانی می کند. او در سخنرانی خود به شرح تجربیاتش از سفرهای فضایی و فعالیت های علمی خود خواهد پرداخت و به پرسش های حضار و علاقمندان پاسخ می دهد.

الکساندروف یکی از مهندسان ارشد در موسسه فضایی انرگیای روسیه و سالها مسئول بخش ویژه ای برای آموزش و ارزیابی عملکرد تمرینی فضانوردان بوده است. او دو بار به فضا سفر کرده است و در مجموع این دو پرواز دو اقامت بلند مدت در ایستگاه های فضایی سالیوت7 و میر به میزان 309 روز را در کارنامه خود دارد.

این فضانورد روسی، در برهه ای از فعالیت های حرفه ای خود مسئول دستگاه تمرینی مدارگرد ماه بوده و تعدادی از کتب مهندسی فضایی به تالیف و نگارش اوست. الکساندروف تاکنون موفق به دریافت دو مدال قهرمان اتحاد جماهیر شوروی شده است.

قبل از سخنرانی الکساندرف، دکتر قاسم زاده، معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان و کولیش یوگنی، سرکنسول فدراسیون روسیه در اصفهان سخنرانی خواهند کرد.

شرکت در برنامه های باشگاه نجوم اصفهان برای عموم شهروندان آزاد و رایگان است.

مکان: اصفهان، میدان امام حسین (ع)، خیابان باغ گلدسته، سالن همایش های کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان

اطلاعات بیشتر: 36683535

منبع :مرکز آموزش نجوم ادیب
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید