تبلیغات
افتتاح فروشگاه علم بازار (نسخه آزمایشی)
ارسال در: 1393/10/03-00:29
آنطور که تا این لحظه دستگیرمان شده است، سحابی‌ها زیباترین قبرستان‌ها و زایشگاه‌های جهان هستند. بیشتر ستاره‌های پهنه‌ی گیتی سراسر رمز و راز ما، پس از گذراندن دوران شکوه خود و به سر آمدن زندگیشان، با انفجاری شگفت‌انگیز، یکی از زیباترین پدیده‌های کائنات

آنطور که تا این لحظه دستگیرمان شده است، سحابی‌ها زیباترین قبرستان‌ها و زایشگاه‌های جهان هستند. بیشتر ستاره‌های پهنه‌ی گیتی سراسر رمز و راز ما، پس از گذراندن دوران شکوه خود و به سر آمدن زندگیشان، با انفجاری شگفت‌انگیز، یکی از زیباترین پدیده‌های کائنات، یعنی سحابی‌ها را پدیده آورده‌اند و باز از دل همان سحابی‌ها، ستاره یا ستاره‌های دیگری متولد شده‌اند.

داستان علم بازار نیز اینچنین است. تیم ما در گذشته با فعالیت‌های بسیاری سرگرم بوده و تجربه‌هایی را از سر گذرانده که حتی اگر به اندازه ستاره‌ای درخشان و پر فروغ نبودند، اما حداقل بیکار ننشسته و تلاش داشته‌اند که به سهم خود شمعی روشن کنند. پس از تجربه‌های از سر گذشته، در تاریخ 02 دی ماه 1393، یکبار دیگر تلاش می‌کنیم تا در چند زمینه در بازار کالاها و خدمات علمی ایران، تغییری ایجاد کنیم:

  • پرداخت امن
  • پوشش گسترده
  • مشاوره و پاسخگویی ویژه

چرا علم بازار؟

پرداخت امن

فروشگاه علم بازار، امکان پرداخت الکترونیکی را با همکاری Pay Line به صورت آن‌لاین (اینترنتی) و Fly Net به صورت موبایلی (USSD) را علاوه بر امکان پرداخت وجه بصورت حضوری، یا انتقال از طریق دستگاه خودپرداز نیز فراهم کرده است. در این مورد بیشتر بخوانید.

پوشش گسترده

فروشگاه علم بازار به واسطه شرکای تجاری متعدد خود، پوشش گسترده را بر بازارهایی که در آنها فعالیت دارد، لحاظ کرده است. در این مورد بیشتر بخوانید.

مشاوره و پاسخگویی ویژه

تیم علم بازار تشکیل شده از مجموعه‌ای از افراد آگاه در زمینه‌های فعالیت آن (نجوم و دوربین‌های عکاسی) در زمینه‌های متفاوت همچون خریدهای شخصی و موردی، پروژه‌های ویژه، تجهیز گروهها و ... می‌باشد که با مشاوره دقیق و با برنامه خود، امکان خریدی امن و آگاهانه را فراهم می‌کنند. ما بدین منظور بخش ویژه مشاوره را نیز در فروشگاه آماده کرده ایم. در این مورد بیشتر بخوانید.

در مورد ما در اینجا بیشتر مطالعه کنید.

همین مطلب در فروشگاه علم بازار.

 

نظرات و پیشنهادات شما برای ما کمک بسیار بزرگی است در جهت طی کردن راه سختی که در پیش رو داریم.

امیدواریم که این بار ستاره‌ای پر فروغ باشیم، بر پهنه وب فارسی و جامعه‌ی علمی.

منبع :ElmBazar.com
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید