تبلیغات
اسامی نهایی شرکت کنندگان در ماراتن مسیه 93
ارسال در: 1393/11/27-09:06
30 بهمن و 1 اسفند، ماراتن مسیه سال 93 در کمپ متین‌آباد برگزار خواهد شد. اگر جزو شرکت کنندگان در ماراتن امسال هستید، نامتان را در فهرست پیدا کنید و شماره چادر یا اتاق خود را به خاطر بسپارید.
ماهنامه نجوم در کمپ متین‌آباد از ساعت 14 روز پنج‌شنبه 30 بهمن آماده پذیرش افرادی است که ثبت نام خود را قطعی کرده‌اند و نامشان در فهرست شرکت کنندگان روی وبگاه ماهنامه نجوم منتشر شده است. طبیعی است همراه، والدین، سرپرست یا راننده افراد شرکت‌کننده در ماراتن مسیه 93 (بجز در حالتی که ثبت‌نام کرده باشند) اجازه ورود به کمپ ماراتن مسیه در متین‌آباد را نخواهند داشت.

همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه/گذرنامه برای ورود به کمپ و دریافت برگه ورود الزامی است. 

اگر ثبت نام کرده‌اید ولی نامتان در فهرست نهایی این صفحه نیست...
حداکثر تا ساعت 16 سه‌شنبه 28 بهمن با دفتر ماهنامه‌ی نجوم به شماره‌های 88286932-021 و 88286934-021 تماس بگیرید و شماره پیگیری حواله اینترنتی یا شماره فیش واریز بانکی خود را اعلام فرمایید. در غیراین‌صورت ثبت‌نام شما نهایی نشده و امکان حضور در کمپ را نخواهید داشت.


زمان ورود و خروج به کمپ 
پذیرش در کمپ متین‌آباد از ساعت 14 تا 16، پنجشنبه 30 بهمن انجام می‌شود. لطفا طوری زمان را تنظیم کنید که زودتر یا دیرتر از این بازه‌ی زمانی در کمپ حاضر نشوید. کمپ امکان پذیرش شرکت‌کنندگان را پیش از این زمان ندارد و ورود شما به کمپ بعد از این ساعت، می‌تواند با مشکل در اقامت و استقرار ابزار مواجه شده و برنامه افتتاحیه ماراتن مسیه 93 را با اخلال مواجه کند. شرکت‌کنندگان این امکان را دارند که پس از برگزاری مراسم اختتامیه که  ساعت 11 جمعه 1 اسفند به پایان می‌رسد، کمپ را ترک کنند اما در صورت تمایل می‌توانند تا ساعت 14 در کمپ بمانند و از امکانات کمپ بهره‌مند شوند.


زمان حرکت و بازگشت اتوبوس مجله نجوم:

کسانی که مایل به استفاده از اتوبوس برای رفت و برگشت به متین‌آباد بوده‌اند بایستی ساعت 07:30 صبح پنجشنبه 30 بهمن برای حرکت در نشانی زیر حاضر باشند:
 پل گیشا، خیابان بلوچستان، تقاطع کوچه هفتم
 ساعت بازگشت به تهران این اتوبوس‌ بین ساعت 18 تا 20 جمعه 1 اسفند خواهد بود.

وسایل لازم برای شرکت در ماراتن مسیه
در صورت شرکت در بخش رقابتی همراه داشتن ابزار رصدی با لوازم جانبی آن‌ها ضروری است. در هر صورت، تمامی شرکت‌کنندگان باید چراغ قوه با نور قرمز (با استفاده از تلق قرمز یا بادکنک قرمز)، لباس گرم (اعم از کلاه، کاپشن، ژاکت و لباس‌های پشمی)، کفش مناسب پیاده‌روی، داروهای ضروری، تغذیه قندی، در صورت حساسیت غذایی، تغذیه مناسب شخصی و ... با خود به همراه داشته باشند. استفاده از لپ تاپ و تبلت و لیزر سبز در زمان برگزاری ماراتن مسیه مجاز نیست.  همانطور که در بالا نیز گفته شد، همراه داشتن کارت شناسایی معتبر الزامی است.
فهرست کامل را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.


کدام وعده‌های غذایی بر عهده برگزارکنندگان است؟
شام پنجشنبه و صبحانه جمعه بر عهده برگزارکنندگان ماراتن مسیه 93 است. اکوکمپ متین‌آباد امکان ارائه ناهار روز اول را نخواهد داشت و شرکت‌کنندگان ملزمند، ناهار روز اول (پنجشنبه) را با خود همراه بیاورند یا از رستوران آزاد در جاده استفاده کنند. 
ممکن است شرایطی فراهم شود که ناهار روز دوم به صورت محدود و با پرداخت هزینه آن در رستوران کمپ متین آباد ارائه شود. با این حال به همه شرکت‌کنندگان توصیه می‌کنیم برای پرهیز از مواجه شدن با مشکل در صورت تمایل به استفاده از ناهار در رستوران کمپ در ظهر جمعه، ضمن تماس با دفتر ماهنامه نجوم ناهار سفارش دهند.


مختصات و نشانی اکوکمپ کویری متین آباد چیست؟

عرض و طول جغرافیایی اکوکمپ کویری متین‌آباد به ترتیب برابر است با 33.752622 شمالی, 51.992138 شرقی

نشانی کمپ متین‌آباد: بزرگراه کاشان-اصفهان، خروجی ابیانه، به سمت حرم آقا علی عباس و بادرود، خروجی خالدآباد، گذر  از ده‌آباد با گردش به راست، حرکت به سمت فمی، گردش به چپ در سه راهی، گردش به راست برای ورود به جاده متین آباد، گردش به راست به هنگام مشاهده خروجی خاکی (چند صدمتری) کمپ کویری متین آباد. لطفا در خاکی تابلوهای علامت‌گذاری شده را دنبال کنید.

در صورتی که خود قصد عزیمت به کمپ کویری متین‌آباد را دارید، حتما نقشه تصویری موجود در وبگاه متین آباد را از اینجا دریافت و پرینت بگیرید.

چادرهای 4 نفره کمپ متین‌آباد در شب ماراتن مسیه سال 92
عکس: امین جمشیدی

فهرست شرکت کنندگان در ماراتن مسیه 93

نام خود را در فهرست زیر پیدا کنید و شماره‌ی چادر خود را یادداشت کنید تا پس از پذیرش در کمپ مشکلی برای پیدا کردن چادر نداشته باشید.

توجه: چادر فقط برای قرار دادن وسایل و استراحت کوتاه مدت 2 تا 3 ساعت در بامداد روز جمعه است. شما تقریبا در 90 درصد از زمان برنامه خارج از چادر خواهید بود. 

منبع :nojum.ir
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید