تبلیغات
نمايشگاه يادگار شب 3
ارسال در: 1393/11/29-10:11
نمایشگاه نجوم يادگار شب 3 موسسه آفاق راهبر آذربایجان به مناسبت روز ملی فن آوری فضایی برگزار شد.
به نام خداوندی که بخشش او تمام، مهر او عیان، عدل او میزان و رحمت او بیکران است 

همزماني ايام دهه مباركه فجر و روز ملي فناوري فضايي ما را بر آن داشت كه به پاس اين روزهاي گرامي، با نمايشگاه يادگار شب (18-21 بهمن ماه 93) يادي از توانمنديهاي ايران اسلامي در زمينه علوم فضايي داشته باشيم، در روز ملی فناوری به همت جوانان پرشور اين خطه با پرتاب موفقیت آمیز ماهواره امید در ۱۴ بهمن سال ۱۳۸۷ ايران به کشورهای دارای توانایی پرتاب ماهواره پیوست پس از این ایران هرسال در این روز سالگرد پرتاب این ماهواره را جشن می‌گیرد که این جشن همراه با رونمایی و پرتاب محموله‌های مختلف می‌باشد.
نمايشگاه یادگار شب ،روز شنبه 18 بهمن 93 با حضور مسئولان كتابخانه، علاقه مندان و اقشار مختلف مردم در كتابخانه مركزي اردبيل افتتاح گردید. ما به مدت یک چهار میزبان مدعوین روسای سازمان ها ، استادان دانشگاه های اردبیل و دبیران و مدارس، اعضای موسسه و کتابخانه های عمومی و همه علاقه مندان به آسمان بودیم. از چندین روز قبل، اطلاع رسانی لازم سراسر شهر و پیامک های گروهی انجام گرفته بود این برنامه مورد توجه جمع کثیری قرار گرفت. يكي ديكر از جذابيتهاي نمايشگاه يادگار شب اين بود كه از شهرستانهاي اطراف هم بازديدكننده هاي زيادي به خاطر بازتاب خبري خوب برنامه داشتيم . 

بازديدكنندگان از بخشهاي زير در طول برگزاري نمايشگاه بهره مند شدند: 

معرفي كتاب و نرم افزارهاي نجومي، كارگاه آموزشي كار با تلسكوپ و آموزش مقدماتي نجوم، ارائه توضيحات گالري عكسها، پخش مستندهاي نجومي به منظور آموزش همگاني نجوم، پخش كليپ و تصاوير زيباي نجومي، برگزاري رصد عمومي در محوطه كتابخانه مركزي رو به درياچه زيباي شورابيل، آشنايي با دستاوردهاي علمي ايران اسلامي

در اينجا از تمامي دوستان و سازمانهايي كه در طول برنامه ياريگر ما بودند تشكر و قدرداني نماييم بالاخص مديريت و روابط عمومي اداره كل كتابخانه مركزي استان اردبيل،تمامي مدارس همكار كه ياري كننده ما در پيشبرد هدفمان بودند. از خانواده هاي محترم تشكر ميكنيم كه همواره حامي ما و مشوق اصلي ما بودند و در طول برنامه از هيچ كمكي دريغ نكردند. 

نهايت تشكر و قدرداني را از جناب آقاي مشتاق شهباززادگان به خاطر زحمات زيادي كه در اجرا و مديريت برنامه داشتند را داريم، اميد است همواره در راه علم و پيشبرد آن نقش ارزنده اي داشته‌ باشند.

كادر اجرايي برنامه:
جناب آقاي سعيد قديمي
جناب آقاي آرمين اكبري
سركار خانم سونيا هادي
سركار خانم سارا شريفي
سركار خانم سميرا احدي


نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید