تبلیغات
ژاپن به دنبال ارسال کاوشگر به ماه
ارسال در: 1394/02/01-09:59
مقامات ژاپنی اخیرا از برنامه‌های این کشور برای انجام یک مأموریت بدون سرنشین به ماه خبر داده‌اند که گام نخست برای سفر آینده به مریخ خواهد بود.
مقامات ژاپنی اخیرا از برنامه‌های این کشور برای انجام یک مأموریت بدون سرنشین به ماه خبر داده‌اند که گام نخست برای سفر آینده به مریخ خواهد بود.

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، سازمان اکتشافات هوافضای ژاپن (JAXA) طرحی را برای یک فرودگر ماه در وزارت آموزش و پرورش، فرهنگ، علوم ورزشی و فناوری ارائه کرده است. در صورت موفقیت، ژاپن به چهارمین کشور پس از روسیه، آمریکا و چین تبدیل خواهد شد که یک کاوشگر بدون سرنشین را به ماه فرستاده است.

سازمان اکتشافات هوافضای ژاپن قصد دارد تا آغاز سال مالی در آوریل 2018 یک مأموریت را به ماه ارسال کند و هزینه ساخت آن را حدود 15 میلیارد ین (126 میلیون دلار) تخمین زده است.

کاوشگر SLIM (فرودگر هوشمند برای بررسی ماه) بر روی موشک سوخت جامد اپسیلون ژاپن به فضا پرتاب خواهد شد. این بخشی از تلاش ژاپن برای آماده‌سازی یک مأموریت به سیاره مریخ در آینده است.
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید