تبلیغات
همایش بزرگ نجوم۱۰th AOA
ارسال در: 1394/06/02-12:41
انجمن نجوم آیاز تبریز در نظر دارد به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس این انجمن همایش بزرگی با محوریت نجوم در تبریز برگزار کند.

انجمن نجوم آیاز تبریز در نظر دارد به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس این انجمن همایش بزرگی با محوریت نجوم در تبریز برگزار کند. این همایش با حضور آقایان دکتر پژمان (محمدرضا) نوروزی ، دکتر یوسف پزشکیان و سیدهادی طباطبایی پژوهشگر و کارشناس ارشد تاریخ علم روز پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴ برگزار خواهد شد.

سالگرد تاسیس آیاز از سالهای گذشته بهانه‌ای شده تا این انجمن میزبان همایش‌ها و برنامه‌های علمی خاصی در تابستان هر سال باشد. این ویژه برنامه‌ها با نام اختصاری Anniversary Of Ayaz) AOA) نام گذاری می شود. و امسال چهره‌های مطرح نجوم کشور مهمانان و سخنرانان این همایش خواهند بود.

موضوعات برنامه:

  • ما تا کجای عالم پیش رفته ایم؟
  • پرتوهای کیهانی
  • ۶ تصویری که مرا نجومی نگه میدارد.
  • بارش های شهابی و بررسی برخورد شهاب سنگ ها به زمین در طول تاریخ
  • برگزاری مسابقه

شرکت در این همایش برای تمامی اعضای انجمن آیاز رایگان می باشد. علاقه‌مندانی که سابقه عضویت در انجمن ندارند می توانند با عضویت درانجمن دراین همایش شرکت کنند.
همچنین اعضایی که مهلت عضویت آنان به اتمام رسیده درصورت تمدید میتوانند در این همایش حضور یابند. اعضا می توانند با تحویل یک قطعه عکس ۴*۳ به مرکز تجهیزات نجومی آذر استار در روز برنامه کارت خود را تحویل بگیرند.

دفتر ثبت نام: تبریز ، خیابان امام ، جنب مسجد کبود ، مجتمع تجاری ابریشم ، طبقه همکف ، مرکز عرضه تجهیزات نجومی آذراستار – تلفن: ۳۵۲۶۲۹۲۶-۰۴۱

علاقمندانی که امکان مراجعه به مرکز آذراستار برای ثبت نام را ندارند می توانند از طریق تکمیل فرم ثبت نام که در انتهای این پست قرار گرفته ثبت نام اولیه نمایند و ثبت نام تکمیلی را در روز همایش به انجام رسانند.

فرم ثبت نام را دانلود کرده و اطلاعات درخواستی را تکمیل کنید سپس فرم تکمیل شده را به آدرس ayazastro@gmail.com ایمیل نمایید.

زمان: پنجشنبه ۵ شهریور۱۳۹۴ – ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۹:۳۰
مکان: خیابان آزادی ، چهارراه ابوریحان ، ابتدای شهرک طالقانی ، فرهنگسرای مبین (بالاتر از اتحادیه تاکسیرانی)

فرم ثبت نام

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید