تبلیغات
تاسیس دپارتمان اخترزیست شناسی
ارسال در: 1394/06/23-17:13
اخترزیست شناسی علم مطالعه منشا ، تکامل، پراکندگی و آینده حیات در کیهان است.

اخترزیست شناسی علم مطالعه منشا ، تکامل، پراکندگی و آینده حیات در کیهان است. این مبحث بین رشته ای شامل  بررسی محیط های قابل سکونت در منظومه خورشیدی خودمان و سیارات سکونت پذیر خارج از منظومه شمسی، جست و جوی شواهدی از شیمی موجودات زنده اولیه، زندگی روی مریخ و اجرام دیگر منظومه شمسی، مطالعات آزمایشگاهی و میدانی روی تکامل و منشاء اولیه حیات بر روی کره ی زمین همچنین مطالعاتی درباره پتانسیل حیات برای مطابقت با چالش ها روی کره ی زمین و در فضاست.

از آنجایی که این رشته یکی از مباحث علمی تازه تفکیک شده و در دنیا جزو علوم نوپا بوده، و با توجه به اینکه تا کنون فعالیت مستمر علمی پژوهشی سازمان یافته تحت این عنوان در کشور عزیزمان ایران نداشته ایم، بخش خاورمیانه ای مجمع جهانی اختفاهای نجومی، که پیش از این هم پژوهش هایی در یکی از زیر شاخه های این مبحث را در دستور کار خود داشت، اقدام به تاسیس دپارتمان اخترزیست شناسی به صورت مستقل نموده است. لذا از پژوهشگران و اساتید گرانقدر که سابقه فعالیت علمی در این زمینه داشتند و همچنین از عزیزان علاقمند به این رشته، برای همکاریها و پژوهش های بیشتر دعوت به همکاری میکند.

در صورت تمایل به همکاری لطفا درخواست عضویت در این دپارتمان را نهایتا تا تاریخ 31 شهریورماه 1394 به آدرس ایمیل

 sebadirad@iota-me.com  ارسال فرمایید.

پس از بررسی های اولیه برنامه های بعدی از طریق ایمیل متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

 
با احترام
صالحه عبادی راد
مدیر دپارتمان اخترزیست شناسی

منبع :http://iota-me.com/departments/57-astrobiology-dep
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید