تبلیغات
تور آموزش عکاسی نجومی
در تاریخ پنجشنبه 6 شهریور موسسه علوم و کیهان شناسی هفت آسمان تور ویژه عکاسی نجومی، با کارشناسی اشین دانیلی ذکریان عضو پروژه بین المللی جهان در شب (TWAN) برگزار می کند.
این کارگاه آموزشی در منطقه فیروزکوه برگزار می شود و به شرکت کنندگان گواهی نامه کارگاه آموزش عکاسی نجومی اهدا می گردد. به دلیل ویژه بودن برنامه تور 60% ظرفیت تور به افرادی تعلق می گیرد که سابقه عکاسی داشته باشند و مابقی شرکت کنندگان از بین عموم در نظر گرفته می شوند. ظرفیت تور 40 نفر می باشد.
این برنامه شروع دوره های عکاسی نجومی در کرج با حضور اشین دانیلی ذکریان است.
در طول سفر مسئولین تور برای راحتی شرکت کنندگان پذیرایی بین راه، شام و صبحانه تهیه کرده اند و نیازی به تهیه آن نیست با این وجود لازم است افراد لیوان خود را به همراه داشته باشند و اگر داروی خاصی مصرف می کنند حتما مسئولین تور را مطلع کنند . ممکن است ساعاتی طولانی از شب را در فضای آزاد به سر کنیم به همین دلیل لازم است لباس گرم به همراه داشته باشید و با این وجود برای احتیاط چادر نیز به همراه داشته باشید.
هزینه ثبت نام در این برنامه با احتساب بیمه، وعده های شام و صبحانه، پذیرایی بین راه و شبانه، اهدای گواهینامه شرکت در کارگاه، خدمات ویژه ای از قبیل اقامت ، حضور کارشناس رصدی و عکاسی، ابزار رصدی و کارشناسان رصدی 160 هزار تومان است که شما می توانید حداکثر تا تاریخ 26 مرداد آنرا پرداخت نمایید.
راه های واریز هزینه تور :
شما می توانید هزینه تور را به بوسیله یکی از کارت های عضو شتاب به شماره کارت 6273531090051107 بانک تجارت به نام سید محمد فائز میرسلیمی کارت به کارت کنی و شماره فیش خود را به همراه نام و نام خانوادگی و شماره ملی به شماره تلفن
نام: موسسه هفت آسمان
نام شرکت: هفت آسمان
ارسال در: جمعه 24 مرداد 1393
تلفن تماس: 02634201804
تلفن همراه: 09124630815
شهر: کرج
آدرس: البرز، کرج، میدان سپاه، مجتمع پاسارگاد، طبقه3، واحد 304
ایمیل: info.7skies@gmail.com
وب سایت: 7skies.asia

تعرفه آگهی در سایت آسمان پارس

مدت

توضیحات

قیمت  تومان

1 سال

·        سایز 170 در 100

·        ارسال اس ام اس به مشترکان

·        ارسال ایمیل به مشترکان تغییر لوگو تا 5 بار در سال

1.000.000

 

 

 

6 ماهه

  ·        سایز 170 در 100

·        ارسال اس ام اس به مشترکان

·        ارسال ایمیل به مشترکان تغییر لوگو تا 5 بار در سال

600.000

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید