تبلیغات
آسمان پارس انتخاب نخست
ارسال در: 1386/02/04-00:00
نخستين جشنواره وب‌سايتها و وبلاگهاي فضايي كه از سوي سازمان فضايي ايران و به مناسبت هفته جهاني نجوم برگزار شده بود، روز دوشنبه، سوم ارديبهشت 1386 با معرفي برگزيدگان به كار خود پايان داد.

در اين مراسم كه جمعي از مديران پايگاه‌هاي اينترنتي فضايي و نجومي شركت داشتند، آقاي مهندس احمد طالب‌زاده رياست سازمان فضايي ايران http://www.isa.ir با اشاره به اين نكته كه نجوم از سوي مسئولان نظام مورد توجه جدي است، اعلام كردند كه: ما ايران را از متوليان نجوم مي‌دانيم و مايليم اين اوج را بار ديگر تكرار كنيم.

عكس از www.persianstar.com
ايشان همچنين تأكيد كردند: سازمان فضايي ايران با عنايت به اين كه مسئوليت توجه به علوم فضايي را نيز به عهده دارد و نجوم مهمترين دانش فضايي است، ما بايد توجه ويژه‌اي به اين موضوع داشته باشيم.

در اين مراسم همچنين آقاي مهندس شهرام يزدان پناه، سرپرست روابط عمومي سازمان فضايي ايران در مورد تاريخچه سازمان و دلايل توجه اين ارگان دولتي به حوزه مطلب‌نويسي فضايي اشاره كردند و در پايان به شرح اصول و قواعد گزارش‌نويسي علمي پرداختند. ايشان همچنين اشاره كردند كه روابط عمومي سازمان فضايي ايران درصدد است تا با تشكيل دوره‌هاي آموزشي خاص براي مديران و نويسندگان حوزه فضا در اينترنت، موجبات رشد و شكوفايي اين حوزه رسانه‌اي را در خصوص آموزش و اطلاع‌رساني صحيح فراهم آورد.

در اين برنامه همچنين آقاي عماد هنرپرور به نمايندگي از جامعه مديران حوزه اينترنت ايران نيز حضور داشتند كه با توجه به نيازهاي جامعه علمي‌نويس كشورمان قول دادند تا به زودي امكانات و ابزار ويژه‌اي را براي اين قشر خاص منتشر نمايند.

عكس از www.persianstar.com
در پايان نتيجه داوري انجام شده از بين بيش از يكصد وب‌سايت و وبلاگ فضايي اعلام گرديد. وب‌سايتهاي آسمان پارس www.ParsSky.com ، آسمان شب ايران www.NightSky.ir و كاربران هوافضا www.Aerospaceusr.ir  به ترتيب موفق به كسب رتبه اول تا سوم شدند. همچنين وبلاگهاي منجمان آماتور، انجمن نجوم مهبانگ تربت حيدريه و گروه نجوم سمپاد زاهدان نيز در بخش وبلاگها توفيق كسب عناوين نخست تا سوم را به دست آوردند.
آسمان پارس ضمن سپاس از مسولان سازمان فضايي ايران اين موفقيت را به تمامي همكاران كه از ابتداي راه اندازي سايت و در سخت ترين شرايط تا كنون اين پايگاه را ياري دادند و همه دوستان و علاقمندان تبريك و براي همه همكاران موفقيت آرزو ميكند.
منبع :آسمان پارس
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید