تبلیغات
دومین نشست آسمان و طبیعت
ارسال در: 1386/11/05-00:00
دومین نشست آسمان و طبیعت در فرهنگسرای  هنر (ارسباران) برگزار می‌شود. در این  نشست که در روز دوشنبه هشت بهمن‌ماه و به  مناسبت جشن سده  از ساعت 17 آغاز می‌شود،  گزارش سفر نجومی آسمان شب پارسه به کشور  ارمنستان داده خواهد شد و پس از آن آیرین  شیوایی گز

دومین نشست آسمان و طبیعت در فرهنگسرای  هنر (ارسباران) برگزار می‌شود. در این  نشست که در روز دوشنبه هشت بهمن‌ماه و به  مناسبت جشن سده  از ساعت 17 آغاز می‌شود،  گزارش سفر نجومی آسمان شب پارسه به کشور  ارمنستان داده خواهد شد و پس از آن آیرین  شیوایی گزارشی از سفر علمی تحقیقاتی خود به جنوبگان را ارایه خواهد کرد.

اشین زاکاریان، عکاس طبیعت و  زیبایی‌های آسمان شب، این بار تصاویری بکر از طبیعت  ایران را به نایش می‌گذارد و در پایان،  آرش نورآقایی پژوهشگر و روزنامه‌نگار،  پژوهش خود درباره‌ی جشن سده را بازگو  خواهد کرد.
شرکت در این نشست ویژه‌ی کسانی است که از  پیش نام‌نویسی کرده باشند و هزینه‌ی  ثبت‌نام نیز 2000 تومان است. علاقه‌مندان  برای کسب آگاهی بیشتر و نام‌نویسی  می‌توانند با شماره‌های موسسه تماس بگیرند. نشست‌های آسمان و طبیعت مجموعه  برنامه‌هایی است که در آن علاقه‌مندان به  ستاره‌شناسی یا طبیعت و حیات‌وحش به پای  تجربه‌های کارشناسان و پیشکسوتان این  رشته‌ها می‌نشینند. صحبت‌ها و مطالب این  نشست‌ها عمومی بوده و برای آشنایی ابتدایی  علاقه‌مندان است.
گفتنی است نخستین برنامه‌ی آسمان و  طبیعت به مناسبت شب یلدا و در مجموعه‌ی  سعدآباد تهران برگزار شده بود.

نشانی فرهنگسرای هنر (ارسباران):  سیدخندان، خیابان جلفا، فرهنگسرای هنر  (ارسباران) است.
شماره‌های تماس: 0867 2274  و 82 و 4181 2274

منبع :آسمان پارس
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید